Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki fogja idén a karácsonyt...

Ki fogja idén a karácsonyt egyedül tölteni? (Nemet és kort is írjatok!)

Figyelt kérdés

Nekem igaz ott a kis családom de párkapcsolatom az nincs! :(

24/F



2021. dec. 9. 03:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
94%
Ha a szüleimet nem számolom, akkor ez lesz a 31. karácsonyom egyedül. Valaki összetenné a kezét, ha még egyszer karácsonyozhatna a szüleivel (pl. akinek már nem élnek a szülei), de azért alapvetően 31 évesen már nem a szülőkkel szeretnék karácsonyozni, más kapcsolatom emberekkel viszont nincs az életemben. 31/F
2021. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
86%
Én a munkatársammal töltöm a karácsonyt a munkahelyen,akivel ráadásul nem vagyok jó viszonyban:(
2021. dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
88%

Kedves 22-es válaszoló:


Vigasztaljon az a tudat, hogy az a bizonyos "nem jó" viszony egyszercsak javulhat - akár jelentősen is. (Főleg, ha még csak huszonévesek vagytok.)


Az én esetemben leginkább elromlott kapcsolatok vannak - amik nagyon fényesen indultak - és a legtöbb esetben nem látok visszautat. (Változott a helyzet, változott a másik személyisége.)


Elég sokan haragtartóak lettek vagy zárkózottak (közép- és idős korosztály.) Nekünk már valamivel kevesebb a lehetőségünk új életet kezdeni, de szerintem 70. év alatt még azért nem annyira vészes...

2021. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

17-es hasonló módon mint te(külföld-vendéglátás) dolgozom 24-25-26-án is és ahogy a beosztásomat láttam 31-és 1-én is. De legalább le leszek fáradva és nem gondolok arra hogy milyen szar egyedül.

36/F.

2021. dec. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Bennem ma merült fel, hogy egyedül lenne a legjobb.

Haza nem szeretnék menni, mert anyukám már az új barátjaval él, vele nem szívesen töltöm a Szentestet. A tesómnak saját családja van, oda nem akarok betolakodni. Úgy volt, hogy a párommal leszek, de ő az idős anyukájaval szokott lenni, aki egyedül van, és aki nem igazán kedvel engem, vagyis egy nőt sem, aki a fia mellett van es karácsonykor nem szeretném hallgatni a megjegyzéseit, illetve a párom fia is bejelentkezett, akiket kedvelek, de idegenek még, szóval nem tudnám elengedni magamat. Szóval inkább maradok a saját lakásomban, veszek egy kicsi műfenyőt, majd feldiszítem. Mégfőzöm a hagyományos etkeket magamnak, filmezek és apukámra emlékezem, aki már nem él sajnos. Igazából ez a legjobb megoldás szerintem, mert így minden úgy lesz, ahogy én szeretném.

2021. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket végigolvasva.... miért olyan magányos sok fiatal ?

Az meg ha a szülőkkel karácsonyozik valaki, nem baj.

A karácsony úgyis arról szól.

Mi van a többi napokkal, hetekkel, hónapokkal ? Akkor is kellene barát, társ..

2021. dec. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Szintén egyedül töltöm, mert én itthon vagyok karanténban, édesanyám meg Ausztriában😅


#1 Én is szívesen karácsonyozok veled lélekben😀


16/L

2021. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szüleimmel. Az érem egyik oldala persze az, hogy ez egy óriási áldás, szerencse, hogy ők még vannak nekem. A másik viszont, hogy vajon meddig lesz ez így és hogy mi lesz utána... Társam nem, az mostanra már teljesen biztossá vált. És csatlakozva a 21-es által felvetett gondolathoz: 30 évesen talán nem itt kellene tartanom...
2021. dec. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

43F :(


Rossz látni hogy ennyien vagyunk egyedül...

2021. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!