Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak teljesen egyedül...

Mit csináljak teljesen egyedül Karácsonykor?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, anyukám külföldön él, nem is vagyunk jóba, így hozzá nem megyek.

Apukámat nem ismerem. Testvérem, nagybátyám, nagynénim nincs. Nagyszüleim meghaltak sok éve.


24. reggelétől 28.-ig szabadságon leszek (az iroda bezár).



Előre félek, sőt rettegek hogy töltöm el ezt a sok hideg napot teljesen egyedül tudva, hogy mások a családjukkal ünnepelnek?


Barátom nincs.



Elutaztam volna külföldre, de most itt ez a vírus, maszkviselés, sok hely zárva stb... így nem az igazi.


2021. dec. 8. 22:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%
Én innék a helyedben meg betépnék, talán sütnék valamit, de ha megnyugtat akkor is ezt csinálnám ha mondjuk lenne párom/saját családom...egyébként én is egyedül leszek ha nem számítjuk a csaladtagokat és nem is akarok a haverokkal lenni karácsonykor max szilveszterkor
2021. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5%
Masztizz,teoj be, igyál
2021. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Jó élmény lesz. Szép, tiszta.
2021. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
A többi napot hogyan szoktad eltölteni, amikor nem dolgozol?
2021. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Menj el önkénteskedni.

Jót teszel és nem leszel egyedül.

2021. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer mindent meg kell tapasztalnia az embernek az életben,a jót és rosszat egyaránt.
2021. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézz filmeket. Állíthatsz magadnak is karácsonyfát. Kudekorálhatod a lakást. Vagy elutazhatsz: belföldön is vannak nagyon jó szállodák, kirándulóhelyek. De elmehetsz önkénteskedni is.
2021. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Melyik megyében élsz?
2021. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Akkor nagyjából pontosan úgy vagy mint én. Ráadásul szintén 29vagyok.

Sok tervem nekem sincs, olyan lesz mint a többi szabadnap. Az biztos eddig, 24-en templomba leszek délutántól estig, 25-en főzök magamnak valamit, takarítok ps-ezek, filmezek. 26-án talán összefutok pár ismerőssel sörözni, ja ráérnek. Vagy lesz ami lesz letöltök jópár podcastot és elmegyek egy jó hosszú sétára a városba és próbálok nem a magányra gondolni vagy a romantikusan sétálgató szerelmespárokba belerugdosni 😃

2021. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Senki sem kényszerített arra, hogy keresztény legyél és kövesd is az ahhoz tartozó ünnepeket.
2021. dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!