Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kezelnétek egy ilyen...

Hogyan kezelnétek egy ilyen visszautasítást?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt találkoztam (Tinderről) egy lánnyal. Első találkozás volt (bár már jó ideje beszélgettünk), megcsókoltam, ami odáig fajult, hogy feljött hozzám és csak azon múlott, hogy nem történt meg, mert menstruált.


Nyilván nem lehet tudni, hogy színlelt-e vagy nem, de szerintem a színlelés max arra jó, hogy ne fájjon a csávónak, hogy nem jó, amit csinál és... Ő még nálam is sokkal intenzívebben kimutatta az élvezetet, illetve volt olyan, hogy kérdeztem, hogy "Ez nem jó?" és a "Dehogynem, nagyon" volt a válasz és nem egyszer ő kezdeményezett.


És ahogy reggel hazament pár órára rá írta, hogy nem szeretné folytatni. Azt mondta azért, mert én tovább akartam csinálni, mint ő és hozzáteszi (ami az én ellenérvem is lett volna), hogy jelezte, pedig elég gyakran kérdezgettem. És semmi... Nincsen telepátiám, nem érzem hibásnak magam.


Mi a véleményetek? Szerintem ez abszurd? Ti hogy interpretáljátok? Történt már veletek ilyen /ti offoltatok már így ki mást?


2021. dec. 12. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elfogadnám.
2021. dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Ö döntése.

Egyébként szex partner keresö szóval ez ilyen.

Egy alkalom után elszoktak tünni hallom azoktol akik hasznaljak

2021. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Hát nézzd... Tudom leleszek pontozva de ez van.


Nyílván ha valaki egy ideje nem szexel jól esik neki a tipi tapi ahogy nekem is. De első talira ha komolyat akarok akkor nem akarom hogy lefektessen.


Lehet nála is az a trükk, mint nálam.

Belemegyek a játékba megnézem meddig menne el, ha szexelne is akkor dobbantok.

Első talin szerintem nem " illik" megfektetni a másikat.

2021. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

3-as

Igazad van ha komolyan veszek egy lányt elsö talin sosem feküdnék le vele.

Ha meg ezért sértödik akkor nem egymást keressük

2021. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
#3: Csak hogy jól értem-e? Feladod a magas labdát, aztán ha lecsapja, akkor ő szemét?
2021. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3, nem feküdtünk le, és azt is elfogadom, hogy nem illik, de még mindig: nyilván volt beleszólása, kérdeztem is, nem is egyszer, de nem szólt...


Elfogadom én azt is, ha ő csak one night strandet akart. Csak mondja meg.


Én nem elsősorban azért vagyok szomorú, mert off, hanem azért, mert nem tudom miért, ha meg tényleg sok volt, akkor pedig nem tudom miért nem jelezte

2021. dec. 12. 13:50
 7/13 A kérdező kommentje:

3, meg azért ez nem egy koherens logika... Mármint (pl én is személy szerint) ha valaki él a lehetőséggel akkor az a te szemedben rossz ember, mert nem illik és ő mégis ebből te bármi következtetést vonsz le, hogy az a férfi amúgy milyen ember...?


Mert ha te ez alapján csoportosítod az embereket finoman szólva nagyon rosszul szelektálsz

2021. dec. 12. 13:53
 8/13 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam az egészet: Tehát, hogy NEM jelezte, NEM szólt, annak ellenére sem, hogy kérdezgettem
2021. dec. 12. 15:35
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Most őszintén fiúk lányok... Csont első talira megdugsz valakit akkor azzal komolyat akarsz? Nem...


Döbbentem én is rá anno mikor még 23-24 éves voltam, mert belém beszélte sok pasi h jajj nem baj az ha elsőre... Mert miért ne? Aztán mikor többen is azzal vágtak vissza h ő azért nem akar komolyat mert egyből ágyba lehet vinni... Na mert ki vitt egyből ágyba? Az akitől ÉN komolyat akartam. Akkor ki adta a magas labdát és csapta le?


Az se jó ha első talin, az se jó ha harmadikon, ha három hónap múlva... Mert már abba energiát kell fektetni meg prűd... Akkor srácot mégis mit csináljon egy nő ha komolyat akar? Kb semmit mert úgyis ő a szar mert vagy kva vagy apáca ... Ti meg menők vagytok bármi is legyen.

2021. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Első alkalommal ágybabújik, max lesz egy jó éjszakád. (ha lesz)

Ismerkedsz, megismered, lehet egy jó társad.

Játszott, meddig mehet el. Önigazolást, ő egy jó nő, és rajta múlt a dolog, hiszen Te kapható lettél volna mindenre. Sok nő azt gondolja, a férfi kívánja, és ez elég. Nem elég, legalábbis hosszútávú kapcsolatra nem. Aki könnyen kapható, könnyen vihető, bárkinek, azért nem kár.

2021. dec. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!