Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg fogom bánni hogy visszauta...

Meg fogom bánni hogy visszautasítottam egy olyan nőt,aki külsőre nem jött be?

Figyelt kérdés
És ha igen,mikor?

2021. nov. 27. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Jó talán ha soha az életedben nem lesz másik.

De a külső nagyon is fontos a nőknél, férfiként én kimondom, nem álszenteskedem. Nem ér semmit ha nem jön be, nyugi tesó.

2021. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, mert minden ember más, és más, egyedi, és lehet, hogy külsőre nem jött be, de belsőre még oké lehetett volna.
2021. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lesz egy megbánásos időszak. De az csak az egod miatt lesz, hogy mást választott. Ha utána újra lehetőséged lenne összejönni vele, ugyanúgy nem jönnél össze vele.
2021. nov. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat ha megismered hogy milyen a belsoje, és szimpatikus, akkor igen.
2021. nov. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer volt velem ilyen. A szomszéd lány külsőre nem igazán jött be, pedig nem volt vele semmi baj. Többször áthívott beszélgetni, de a végén már konkrétan rákérdezett, hogy lefekszem-e vele. Nemet mondtam, aztán megbántam. Nem okozott hatalmas problémát, de többször eszembe jutott, aztán pár hét múlva én mentem át hozzá és helyrehoztam a rossz döntésemet.
2021. nov. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemhinnem.. max ha sose lesz csajod. Miert mondanal igent egy csajnak aki nem jon be lol
2021. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen helyzetben vagy, hány évesek vagytok, milyen korábbi tapasztalatod van a nőkkel.

Illetve mennyire vagy jó emberismerő, egy sima szexre én azt mondanám simán...de aztán lehet egy pszho/zaklató a csaj, és többet akarna.

2021. dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!