Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan fejezzem be, hogy...

Hogyan fejezzem be, hogy érdeklődjem, hogy az ismerőseim, hogy vannak, írjak nekik ünneppekor ( karácsony, szülinap) vagy ha pld a fb-on kiraknak valamit, like-oljam vagy írjak rá nekik?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le a wifit a telefonodról, a gépen pedig ne Facebookozz. Működni fog.
2021. dec. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor felhívom, odamegyek hozzájuk a buszon, írok postai levelet szülinapra. Nemtudom felfogni, hogy kopjak le az emberekről és ne szóljak senkihez.
2021. dec. 18. 07:32
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Ne írj nekkik, várd meg, hogy ők egyáltalán írnak-e neked, és majd csak később reagálj rájuk.
2021. dec. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A buszra vigyél könyvet, vagy tölts le valami jó játékot a telefonodra, máris lesz mivel elfoglalnod magad, és észre sem fogod venni, ha ismerős szállt fel. Ne tarts otthon borítékot és bélyeget, hazafelé pedig kerüld el a postát.
2021. dec. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért akarod ezt tenni? Tényleg érdekelne, mert én meg pont az ellentéte vagyok ennek, nehezen nyitok az emberek felé, megerőltető a kapcsolattartás, viszont emiatt kicsit magányos vagyok. Azt látom, hogy másoknak nagy társasága van, ismeretségi köre. Irigylem azokat, akiknek ez zsigerből jön.
2021. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Kérdezőnek nyilván az a baja, hogy úgy érzi, hiába teper, semmi viszonzást nem kap, és erről az erőlködésről akar, nagyon helyesen, leszokni. Bár a kerdésében én érzek nem kevés hisztit is, az alapprobléma abszolút érthető és jogos.

Kérdező, ha valóban sikerül visszavenned, akkor néhány nehezebb hónap után észre fogod venni, kik azok, akik valóban szeretnek, és igénylik a társaságodat. Eleinte önuralom kell hozzá, de menni fog, megéri.

2021. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, keresem az emberek társaságát, de lekoptatnak vagyis az sem, mert levegőnek néznek.


Volt, hogy egy komolyabb betegség miatt nem kerestem őket, senki nem keresett aközben és utólag, mikor jobban lettem sem érdekeltem őket, az jött ki belőle, hogy, nem érdekeltem őket. Senkit.

Ezért lenne jó, ha felfognám agyilag, hogy ne akarjak senkivel beszélni, ha az emberek nem akarnak velem, akkor ne akarjak és se senkivel beszélni.

2021. dec. 19. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!