Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez mennyire szánalmas?

Ez mennyire szánalmas?

Figyelt kérdés

Adott egy 28 éves nő. Családi kapcsolat minusz. Barátok 0, párkapcsolat nulla.


Egyedül karácsonykor, semmi díszítés,se fa semmi. Nem jön senki és nem megy senki.



2021. dec. 12. 09:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem mondanám hogy szánalmas, inkább egy jel hogy ideje változtatni, ha nem tetszik a szituáció.
2021. dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, ha ő így érzi jól magát?
2021. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, egyàltalán nem problèma. Legalàbb, nem dumál bele senki sem a dolgaiba. Boldog Karácsonyt kívànok! :)
2021. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én átmennék hozzá, de lehet nem örülne. De én igen.:)
2021. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Akkor viszont én fogok te hozzád átmenni, de annak biztos nem fogsz örülni. ;)

2021. dec. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Várlak:)
2021. dec. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szánalmas.
2021. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Na igen, de ha nincs senkije akkor miért utasít vissza mást? Miért jó egyedül lenni?
2021. dec. 12. 10:07
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Például mert nincsenek elvárások (sütés, főzés, vendégekre készülés, utólag takarítás stb.). Otthon lehet egy mackóban, azt csinálhat, amihez csak kedve van, rendelhet kaját vagy süthet is, ha úgy gondolja. Szóval nincs nyomás. Én pont így töltöttem az ünnepeket, és jól éreztem magam. Igaz, a családi hátterem kiegyensúlyozott, jóban vagyok velük, csak akkor nem tudtunk találkozni. Aki alapból rosszul érzi magát a rossz kapcsolatok miatt, annak biztos más, de semmiképp nem szánalmas.
2021. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Pedig szerintem pont az lenne a lényeg ha nincsenek kapcsolatok és valaki igényelné a társaságát akkor engedje meg h kicsit törődjenek vele.


Vettem ajándékot neki,de azt mondta ne költsek rá, meg nem kérte hogy vegyek és nem akarja h elmenjek. Hivatkozva arra h a két ünnep közt dolgozik meg túlórázik is és szeretne pihenni. De mellettem is tudna pihenni nem akarom vadvizi evezésre vinni és nekem ez rosszul esik amit közöltem is vele de annyit kaptam h értsem meg h egyedül akar lenni.

2021. dec. 12. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!