Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 25 évesen belefáradni az életbe?

25 évesen belefáradni az életbe?

Figyelt kérdés

Semmihez sincs kedvem, semmi sem motivál.

Egy hete felmondtam a munkahelyemen, de azóta se volt idegzetem újat keresgélni, telefonálgatni. Úgy vagyok vele, minden drága, sosem lesz pénzem. 10 év lenne mire, elérek egy olyan pozíciót, amivel elégedett lennék, nem ilyen kezdő semmit sem érő fizu, amiből elvegetálok. Pedig nem vagyok magányos, van barátnőm, néha eljárok ide oda hétvégén de ennyi.

nem látom, hogy lehetne jobb az életem, nem tudok semmibe se belekezdeni, mert rövid idő után beleunok, félbehagyom. Karácsony lesz, de már attól irtózóm, hogy jópofiskodnom kell a rokonokkal meg a cukormázas hangulatot érezni, hogy ajándék meg mindenki boldog mert hát karácsony=boldogság...

hogy lehet ezen változtatni?



2021. dec. 20. 10:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Fúú, most látom rossz kategória..
2021. dec. 20. 10:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

5 évvel fiatalabb vagyok,és megelőztelek.

Simán...

2021. dec. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vele egyedül az tuti.
2021. dec. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ki vagyok égve. Szerintem sokan vagyunk így. Próbálj meg kis célokat kitűzni magad elé és azok elérésével foglalkozz. Nem kell azonnal a világot megváltani. Kitartás! :)
2021. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

A lényeg, hogy legyen egy célod az életben amit elakarsz érni.

Most unod az életedet, de csak mert nem látod hova juthatsz.

Az emberek sokkal jobban élvezik ha szinteket lehet fejlődni egy játékban.

Az megadja az élményt, hogy egyre jobb és jobb leszel.

Az életben is így van. Kell egy cél.

Az én célom, hogy gazdag legyek és idővel mindenki megismerjen.

Ez egy nagy cél amiért küzdenem kell.

21 évesen kitaláltam egy vállalkozást amit megakarok valósítani.

22 éves korom végére elkészült minden hozzávaló.

Addig biztonsági őrként dolgoztam. Az se volt egy hűde nagy fizu, viszont befektettem mindent amit tudtam.

Most a vállalkozás amit kigondoltam már nagyobbúlt. Jobban belelátok mivel foglalkoztam vele. Jelenleg mindent kigondoltam, átnéztem, számoltam. Most 10 millió forintot kéne összegyűjtenem ahhoz, hogy saját gyártósorom legyen. Már egyszerűen bérgyártással is kereshetnék, de ahhoz is pénz kell. Most megint munkát keresek, hogy gyűjtsek és fejlődjek. A lényeg, hogy 30 éves koromra eltudjam tartani magamat otthonról. 40 éves koromra nem akarok már dolgozni. A pénznek magától kell folynia, hogy élvezhessem a hátralévő időmet.

Ezért küzdeni kell és dolgozni. Nincs idő arra, hogy unjam magam. Van, hogy belefáradok én is az életbe mert történnek rossz dolgok, de azok csak átmenetiek. 1-2 nap alatt kiheverem és ezt tudom is.

Amíg nem érem el a célom nincs megállás.

Valami ilyesmit javasolnék neked is. Keres egy célt.

23/F

2021. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
5-ös ne haragudj, de te egy álomvilágban élsz.
2021. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%

Hát mivel én már látom az utat, így kétlem. Minden adott és elérhető karnyújtásnyira van. Persze nem mindenkinek való ez az út. Aki nem hisz benne már kapásból bukó. Amúgy csak példának írtam. A lényeg, hogy egy cél kell aminek az elérése is melós.

#5

2021. dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
25 evesen mar a doktorimra koncentráltam, és tanacsadocegem porgettem maxra. Tanulj, fejlodj, epits ambiciokat. Berbol nem lesz sarokházad, az tuti.
2021. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!