Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ciki egyedül moziba járni?

Ciki egyedül moziba járni?

Figyelt kérdés

Barátaim nincsenek, inkább csak munkahelyi kapcsolatok illetve pár ember, akikkel többet beszélgetek, mint egy idegennel, de olyan viszonyban senkivel sem vagyok, hogy elhívjam moziba.


Márpedig szeretek filmezni, és úgy utálom, hogy a saját bénaságom miatt egy csomó darabról lemaradok, emiatt csak később, szétspoilerezve látom.


Ma elhatároztam, hogy ennek vége, de még mindig olyan fura érzés egyedül odamenni, leülni. Vagy rosszul gondolom, szerintetek?



2021. dec. 20. 16:08
A kérdező szavazást indított:
Nagyon gáz, egy világtalan lúzer vagy
Nem gáz, szerintem tök normális dolog
58 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig egyedül járok moziba.


Egyszer pár éve beültem egy lars von trier filmre (sorozatgyilkosról szólt az előadás).

Mindenki párban, de inkább egy kisebb társasággal jött a vetítésre. Én meg ott ültem hátul, egyedül, több szék is üres volt mellettem és előttem is. Szerintem senki se mert közel ülni hozzám xD

2021. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Úgyse figyel senki. A filmet nézik. Vagy egymással foglalkoznak.
2021. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pont egyedül néztem meg a Pókembert a moziban, előtte én is féltem, hogy gáz lesz, de semmi nem volt, sőt élveztem is, hogy megmertem ezt lépni, és nem kell függnöm attól, hogy valaki eljön-e a moziba velem vagy nem, hanem ha valamit megakarok nézni, akkor van bátorságom megnézni egyedül is.


Egyébként kisvárosban lakok, nem voltunk sokan a moziban, és az emberek nagy része egyedül jött és egyedül is ült 😃

2021. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Igen vagy nem. Attól függően, hogy mi a válaszom
2021. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az elhatározás már megvolt, de jól esik a visszacsatolás, hogy a többség szerint is normális.
2021. dec. 20. 16:38
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Én is egyedül mentem a pókemberre. Szerintem nem ciki csak szomorú. Nincs egy ember aki elmenne veled filmezni. Hát ez ilyen, de nem ciki. ^^
2021. dec. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Színházba, koncertre járni sem, mérkőzésre sem.
2021. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ahhoz képest sok barátom van, de mégis sokszor voltam már egyedül moziban. Én ezt tök normálisnak érzem.
2021. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Némelyik film esetében jót is tesz, ha egymagad nézed.
2021. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyedül szeretek mozizni, pedig lenne kivel, mert így maximálisan a filmre koncentrálhatok. Nem bököd valaki a legjobb résznél, hogy " maradt még egy kis popcorn?", meg ilyenek..
2021. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!