Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az influenszerekre miért...

Az influenszerekre miért mondják hogy semmirekellőek, élősködők?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy meghalt egy 21 éves magyar származású influenszer lány,közel 2 millió követője volt.A cikk alatt vitáztak a kommentelők,hogy az influenszer nem ért semmihez,a társadalom hátán élősködők,stb.Ti mit gondoltok erről?

2021. dec. 23. 12:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Örökös vita, hogy miért arra van kereslet, amire... Szerintem nem az influenszer/író/rendező a hibás azért, hogy nagy a nézettsége. Az is egy művészet, hogy a sok gyökér rácuppan az adott produktumra. A qrvákat sem szidom, az az ócska, aki pénzt termel nekik, lehet oda is menni nyávogni.
2021. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Életművészek.
2021. dec. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
88%

Sajnos sokan semmi értéket nem teremtenek. Alapvetően ezért "semmirekellőek" az én véleményem szerint.


Aki úgy influszer, hogy hasznos tartalmat gyárt és jó erkölcsel válogat a szponzorok között akik fizetnek a reklámjaikért, azokkal nekem semmi bajom.


De itthon ez nagyon ritka, hogy valakinek van valamilyen szakmája vagy érzéke egy adott területhez és arról készít tartalmat.


Inkább valakinek ez lesz a hobbija majd a megélhetése.


Én kifejezetten undorítónak tartom, hogy valaki politikai reklámot (akármelyik oldalról) elvállal. Vagy csapong a reklámokba: nyomtató, parfüm, drogéria, csoki, alkohol, étterem, hajszárító, pláza aki ilyen sok mindent elvállal (1 hónap alatt) az megélhetési celeb és hiteltelen mert azt se tudja mit reklámoz...


Saját véleményem szerint van olyan akinek munkának lehet nevezni a tevékenységét, de aki nem rak hozzá semmilyen értéket de éjjel nappal csinálja a videókat posztokat az nem hasznos munka. Hiába fáradt ki benne.

De a közösségnek az egész végén rosszat tesz mert, ő elvállalja a rossz termék reklámját a másik ember lehet megvizsgája és erkölcsösen azt mondaná ezt nem hajlandó reklámozni.

2021. dec. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Van akit azért követnek sokan mert szép, és a cégeknek a számok a fontosak. Kap pár reklám megbízást jó pénzért, persze, hogy vállalja.

Bár azt hozza teszem, hogy én nem vagyok influencer csak szeretek esztétikus képeket készíteni, szerkeszteni, nem kis munka. Van, hogy elvész mindennel együtt 2-3 órát. Nekem ez a hobbim, de akinek ez a munkája és több posztot kell kirakni, nem kevés idő. Viszont nem lehet és nem is kell egy gyári melóval összehasonlítani. Ha választhatnek, gyerek mellet enis inkább az előbbivel foglalkoznek, mint a gyárban (ahol dolgoztam már) szenvedjek.

Viszont, az elején senki nem tud nagy értéket átadni, kell idő mire kitapasztaljak miben jók, és mi az amit képviselnek. Van aki csak marad az a személy aki szép képeket tesz fel, lelketlen, semmi tartalommal.

Amber Scholl a kedvencem, ő szépen lassan építette fel a karrierjet, és az elejétől van benne valami, amit érdekes. És ez ritka. Valószínűleg azért olyan sikeres.

2022. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!