Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most már nincs több esélyem?Ni...

Most már nincs több esélyem?Nincs több dobásom?

Figyelt kérdés
3 éve együtt dolgoztam egy lánnyal,tetszett,de volt valakije.Sajnos pár hónap után otthagyta a munkahelyet.Később a facebookon láttam hogy egyedülálló lett,de nem írtam neki,úgy voltam vele nem biztos hogy én is bejövök neki.Az egy dolog hogy ő bejött nekem.Aztán láttam összejött valakivel,úgy voltam vele mostmár mindegy.De pár hónap után azzal a fiúval is szakítottak,megint egyedülálló lett.De megint nem írtam rá,pedig ismerősök is vagyunk fb-n.Aztán megint összejött egy fiúval,de pár hónap múlva vele is szakítottak.De én nem írtam rá most nem.Most egy 3 hónapja megint összejött egy fiúval,de most nem úgy néz ki,hogy vele is szakítani fognak.Elszúrtam?Nincs több esély?

2021. dec. 30. 14:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet én is tetszettem neki nem tudom.Nem udvaroltam neki soha,csak beszélgettünk.De sokat álmodoztam róla.Amúgy ő jelölt be engem,nem én őt.Én csak visszaigazoltam.
2021. dec. 30. 14:20
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem is csináltál semmit, azt hogy tudtad volna elszúrni? Most szúrod el, hogy itt nyekeregsz gyik-en, ahelyett hogy neki nyekeregnél... Mit kell ezt itt túldramatozálni, ő le se szar, éli az életét, te meg sopánkodsz utánna, miközben lehet hogy már rég összejöttetek volna. Ahogx írtad, a csaj úgy látom kb bárkivel összejön, max majd pár hónap múlva szakítanak. Nem az hogy elszúrtad, egyszerűen csak nem élsz a lehetőséggel.🤷‍♂️
2021. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Amikor szingli, mindig van esély.
2021. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Eddig sem volt esélyed és most sincs.
2021. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha ezzel a fiúval is szakítanak,ráírok.De lehet hogy még 5 évig is együtt lesznek vagy örökké😕
2021. dec. 30. 14:29
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Beteges, hogy nem talalsz mast aki erdekelne ennyi ido alatt.
2021. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Esely az van. Aztan lehet te is ossze jossz vele es kiderul alkalmatlan parkapcsolatra es szetmentek. Utana meg nem fog erdekelni.
2021. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7 akkor egymásra találnánk mert én is alkalmatlan vagyok:)
2021. dec. 30. 19:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igy mukodik teso.
2021. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!