Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valamit nem jól csináltam?Elk*...

Valamit nem jól csináltam?Elk*rtam?

Figyelt kérdés
40 évesen se lakás,se nő,se gyerek,se autó,se barátok,se jogosítvány,se megtakarításom nincs,semmi.Hol ronthattam el?

2021. dec. 31. 09:41
A kérdező szavazást indított:
Nem olyan nagy baj ha valaki a nulláról indul,van még ideje talpra állni
40 évesen már kéne hogy legyen valamije az embernek,vagy valakije.
Magyarországon érthető ha nem jönnek össze a dolgok, Európa egyik legcsóróbb országában
40 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Munkahelyem van,de a következő fizetésig elfogy a pénzem.
2021. dec. 31. 09:43
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Kb 1-1,5 miilió ember él így az országban.kb ennyi a minimálbéres és részmunkaidős.
2021. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A hol az egy nehéz kérdés. Nem ismerünk, nem tudjuk hogy milyen háttérből, milyen képességekkel jössz. Valaki lehet, hogy tök csóró környezetből jön ki, de olyan hajlandóság van benne ahhoz, hogy kitörjön a nyomorból (meg megvannak hozzá a képességei), hogy sikerül. Van akinek adott a hajlandóság, de nincsenek jó képességei és van akinek minden adott, csak lusta. Nagyon leegyszerűsítve. A leírtakból nem tudni, hogy te melyik vagy.
2021. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

#1: es ezt 20 ev alatt nem sikerült megvaltoztatni??


Saját msgadban keresd a megoldast!

2021. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

háááát... én cigánytelepen nőttem fel, bár az asztalra mindig jutott étel, másra nem nagyon


ahhoz képest én lediplomáztam mérnökként, van megtakarításom, autóm, házam, barátnőm, és a szüleimnek is sokat segítek

szóval valamit biztos elk@rtál igen

2021. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

Persze 5-ös!

Még kamuzhattál volna nagyobbat is.

Jó leszel te sima sori melósnak a szalag mellé,céges busszal és munkásszállóval.

2021. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sose jutott eszedbe, hogy hó elejen a fizud 10-20%-át felretedd.. betedx bankba? Amihez tutira nem nyulsz?


Ebből meg minimalber eseten is komoly összeged lenne 20 ev után... 240 hónap * a megtakarítás....

2021. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7 még a 100 százaléka is kevés,nemhogy félre tudjak tenni belőle.
2021. dec. 31. 10:06
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

6-os, a pécsi hősök terén nőttem fel.. googlezz rá


Nem futtatom magam hogy mekkora ász vagyok, csak azt akartam mondani hogy bármi lehetséges, csak megkell küzdeni érte.

Amikor mások játszottak, én tanultam, mert nem akartam úgy élni, ahogy.

A szüleimnek nehéz gyerekkora volt, így nem haragudtam rájuk hogy miért nem olyanok az anyagi körülményeink mint mondjuk az osztálytársaimnak volt.

2021. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

#6, nem hinném, hogy kamu.

Szerencsére Magyarország olyan hely, ahol az állam támogatja a tanulást. Ha szorgalmas vagy, akkor ingyen jársz egyetemre és csak tanulni kell hozzá. Szegénységből így a legegyszerűbb feltörni.


Szóval meg lehet csinálni.


Az más kérdés, ha mondjuk a családi konfliktusok annyira leszedalnal, hogy nem tanulsz és felnőtt fejjel jössz rá, hogy kellett volna.


De ez se lehet akadály.

Egy kollégám 36 évesen állt neki az egyetemnek...


De nem kell egyetemig menni.

Mondok egy egyszerűbb életutat.


Van a bolti biztonsági őr, aki 12-16 óraban talpal nettó 1000Ft óra érért és van az, aki csinal egy angol nyelvvizsgát, kicsit spirtol mellette és 1450Ft/nettóért elmegy szallodába.


Összességében igen, azt gondolom, aki 40 évesen konkrétan sehol nem tart az életben, az soha nem kereste a lehetőségeket 3s nem tett semmit az életéért.

2021. dec. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!