Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nők akik találtak egy igazi...

Nők akik találtak egy igazi férfit, hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet olyan párt találni akire fel lehet nézni férfiként, gondoskodó és őszintén szeret, akivel boldog kapcsolatot lehet kialakítani.


Eddig volt alkoholista, betegesen féltékeny, videojátékfüggő, anyuci pici fia meg olyan is aki szimplán rajtam és a fizumon élősködött.

Hogyan találjak minőségi párt?


2021. okt. 13. 09:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Legyél a barátja kezdetben. Beszélgessetek sokat, töltsetek sok időt együtt úgy is, hogy nem vesznek körül erős ingerek. Például teázzatok, túrázzatok, éljétek meg egymás társaságát. Ismerjétek ki egymást emberileg, mielőtt bármi romantikusra fordulna. Az ember őszintébb és hajlamosabb magát adni, mikor még tudja, hogy nincs tétje.


Én csak ennyit tudok javasolni. Nagyon sok ember nem beszélget eleget azzal, akivel együtt van. A kapcsolat elején főleg, de a hétköznapokban sem.

2021. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
1-es, ezzel az a baj, hogy egy kapcsolat első 3 percében eldől, hogy vonzalom van-e, vagy csak szimpátia, és ha a meglévő vonzalmat függőben hagyják, az visszafejlődik.
2021. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
1 év randizás után... annyi alatt megismerhető a másik fél. Aki nem bírja a gyűrődést, az mehet a levesbe.
2021. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Barátkozgass csak valakivel, ha nincs több, az azt üzeni neki, hogy nem vonzódsz hozzá, és keres mást helyetted.
2021. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Én a haveri társaságban ismertem meg a férjemet. Először vele is haverok voltunk, aztán elhívott egyszer randira. Ennek 16 éve.


Igazából neked is azt tudom tanácsolni, amit sok ismerősömnek is:

Barátkozz, járj el társaságokba és ott előbb-utóbb összeismerkedsz valakivel.

2021. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Mi is barátok voltunk a párommal 3 évig, mielőtt randizni kezdtünk. Nekem ez vált be, fura lenne egy idegennel egyből romantikázni..
2021. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Úgy, hogy jó emberismerő vagyok, aki messziről kiszagolja, ha valaki egy idióta.


Ezt szerintem nem lehet fejleszteni, bárki bármit mond, családi minta és gének kérdése, hogy ki kire bukik. Úgy látom te nem a normálisakra.

2021. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
"minőségi párt"🤦‍♀️ szerintem így sehogy. Talán magadba kéne nézni te mit tudsz nyújtani nehogy az általad elvárt szintet te magad se ugord meg.
2021. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Férfiként úgy gondolom, hogy neked sem ártana minőségi nőnek lenni. Ugyanis általában az elvárások hatalmasak a hozzáadott érték meg nulla.
2021. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem csináltam semmit. Mikor szembe jött a lehetőség, éltem vele, ennyi:D
2021. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!