Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha kigyúrom magam,leborotválom...

Ha kigyúrom magam,leborotválom a fejem kopaszra és mindenhová tetoválást csináltatok sikerem lesz a nőknél?

Figyelt kérdés
Konditerembe el tudnék járni,lenne rá pénzem és tetoválást is tudnék magamra csináltatni.Egy ismerősömet megkérném,hogy borotválja le kopaszra a fejem,500 forintért megtenné.Vágjak bele?Vagy attól még nem fogok tetszeni a nőknek?

2021. jún. 11. 14:04
A kérdező szavazást indított:
A nők szeretik a kopasz,kigyúrt,tetovált férfiakat
A nők nem szeretik a kopasz, kigyúrt, tetovált férfiakat.
Legalább annyi nő nem szereti,amennyi szereti
Kigyúrt tetovált pasinak sincs több esélye nőt találni mint egy nem kigyúrtnak.
Csak akkor tetszenek a nőknek a kigyúrt, kopasz, tetovált pasik ha mellette bűnözők is
37 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Nálam tuti nem. Egyáltalán nem jön be ez a típus
2021. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos nőknél igen.
2021. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Tetko nem kell. Csak gyurd ki magad. Meg a hajad vagd le hajvagoval.
2021. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
bizonyos noknek biztos tetszenel, nekem speci pont nem. de mar alapbol rossz ha igy allsz neki, nem a kinezeteddel van baj hanem a kisugarzasoddal, onbizalomhiannyal
2021. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
3 levágatom de teljesen kopaszra.De csak miután kigyúrtam magam addig nem látom értelmét hogy kopasz legyek.
2021. jún. 11. 14:12
 6/35 anonim ***** válasza:
87%
Sok csalódott testépítőről hallottam már... Csak ezért nincs értelme, amúgy sem gyors, olcsó, és könnyű műfaj.
2021. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
probalok nem eloiteletes lenni de egy kigyurt kopasz szettetovalt csavotol en menekulnek, mert erosen munkakerulo-bunozo-novero energiat araszt az en szememben. (nem mondom hogy te ilyen vagy, csak ez is egy szempont lehet sok nonel)
2021. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%

Ez a típus inkább a kacsacsőrű véglényeknek jön be.

Engem is taszít.

De! Járok edzőterembe és aazt kell mondjsm, még a kigyúrt, tetkós kopaszok között is van, amelyik bejön. Nem sok es az okát sem tudom, de van akinek jól áll es úgy az egesz stílusa, modora, esze vonzó.

2021. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
6 de úgy érzem,ha ezt nem lépem még soha nem lesz nőm.Én meg élvezni szeretném az életet.
2021. jún. 11. 14:18
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön ez a típus, de csak ha belül jófiú, és csak kívülről rossz fiú. De ha most gondjaid vannak a nőkkel, lehet később is lesznek, ha újrakreálod magad.
2021. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!