Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki fogadta meg az újévre hogy...

Ki fogadta meg az újévre hogy nem lesz magányos 2022-ben?

Figyelt kérdés
Én nem tettem semmilyen újévi fogadalmat.

2022. jan. 1. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én

24n

2022. jan. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

1-es

Megragadom az alkalmat hogy mindkettőnknek adjak egy esélyt, szóval van kedved beszélgetni? Nem írok csak úgy, mert elvesznék a privátok közt.:D

2022. jan. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én is :)
2022. jan. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék, de az alvásprobléma amit nem tudok legyőzni, attól tartok másképp fog dönteni (semmihez sincs erőm, fáradt, kimerült vagyok)
2022. jan. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 mint 2-es valasz is mutatja, egész hamar beteljesíti fogadalmát... Gyik-en ha kiírod hogy lány vagy, 1000+1 privátot fogsz kapni, bár mostanra már biztos megtapasztaltad....
2022. jan. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De nem válaszolt, nyilván nem is írt. 2 vagyok.
2022. jan. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Meg lehet fogadni,de ez nem csak egy emberen múlik. Négy éve hagytak el, két évig tartott, mire kihevertem.

De hiába "döntöttem el ", nem jött,akire várok...

Persze,bennem van a hiba,mert nálam a hűség alapfeltétel....eddig nem ezt vettem észre másoknál.

2022. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ilyet meg se fogadok, mert bármikor megtetszik nekem valaki, az nem viszonzott, ha igen, akkor gyáva kezdeményezni

Ha én tetszek valakinek, az vagy ronda vagy irritál (ne adj Isten mindkettő), úgyhogy én nem erőltetném.

Elég sok dolog fel tud bosszantani az emberekben, úgyhogy magamtól nem fogok erőlködni (eddig kb 7* kezdeményeztem, ebből 2 randi partnerem lett, a többiek elutasítottak (mindezt amúgy nőként)), ha jön a megfelelő személy, akkor talán nem küldöm el melegebb éghajlatra, ugyanakkor biztos sem vagyok benne, hogy egy kapcsolat kéne nekem, ha már 20 évet éltem nélküle

2022. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!