Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok 9....

Nagyon magányos vagyok 9. Osztályos vagyok.Mindig arra gondolok hogy nagy koromban munka mellett színész akarok lenni, vagy talán youtuber.. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Mindig azthiszem a híresség megoldja ezt hisz ők sok figyelmet kapnak meg minden, én is szívesen lennék az de aztse tudom mennyi esély van egy ilyenre

2022. jan. 3. 06:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A barátságokat nem a híressé válás fogja hozni - mint ahogy előttem is írták.

Közös érdeklődés, hobbi, szakkör, bármi.

2022. jan. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a válaszokat, de... Akármennyire is híres leszel, magányos leszel. Rettenetes fájdalom híresnek és magányosnak lenni. Meg nem érteni senkit / semmit, csak szenvedni egymagadban.
2022. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
És azzal is számolnod kell, hogy ha híres leszel rengetegen fognak támadni is. A rengeteg figyelmet is fel kell dolgozni. Nem véletlenül van sok hírességnek alkohol/gyógyszer/kábítószer problémája.
2022. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Youtuber ne legyél igy is van már elég ingyenélő a világba
2022. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Srácok a youtuberséget úgy értettem hogy mint pl. egy sidemen(Nem arra gondolok hogy mennyi pénzük van stb)
2022. jan. 3. 23:38
 16/17 anonim ***** válasza:

Avicii is sok figyelmet kapott

Bele is halt

2022. jan. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Javult a helyzet valamit?
2022. aug. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!