Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha régen tudtam csajozni most...

Ha régen tudtam csajozni most miért nem?Miért hátra megyek,miért nem előre?

Figyelt kérdés
Régen tudtam beszélgetni,udvarolni a lányoknak,nőknek.De mintha elértem volna a csúcsra és onnan elkezdtem volna lefelé menni a lejtőn,most megint ott tartok hogy nem tudom mit kéne mondani egy nőnek.Mi okozhatta a visszaesést?Most kezdhetek mindent elölről?Miért állhattam meg a fejlődésben?30/F

2022. jan. 4. 12:37
A kérdező szavazást indított:
Van hogy az embernek egyszercsak nem megy valami,ami korábban ment
Betegség okozhatja,ha valaki elkezd visszafejlődni
Pszichológushoz kell menni ezzel a problémával
10 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Velem 10 éve még minden rendben volt.Fejlesztettem magam,ismerkedtem,csajoztam,beszélgettem,udvaroltam,majd egyszercsak kezdtem lefelé menni a lejtőn.Visszatértem oda,ahonnan korábban elindultam.
2022. jan. 4. 12:41
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha csak magadat adnád? Ha nem azon kattognál, hogy mit mondj neki, ami neki tetszhet (és te lehet nem is gondolnád úgy..), ha nem erőlködnél, hogy mindenféleképp megfelelj, főleg, ha az nem is te vagy.
2022. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj előre túl sokat töprengsz, nekem sose volt barátnőm , de megyek előre-az élet ott van ahol vagy.
2022. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert 30 evesen mar massal csajozik az ember mimt 20 evesen. Ha nem tudod felmutatni azokat a dolgokat amik egy 30 eves ferfiban vonzóak, akkor nyilvan nem leszel jó pozicioban
2022. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már kezdtem egyre beszédesebb lenni,kezdett egyre több lenni az önbizalmam és most visszaestem.Megint egy búra alatt élek a saját világomban.A nők elérhetetlennek tűnnek megint,mintha egy másik bolygón lennének.
2022. jan. 4. 13:12
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Öregszel
2022. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6 más is öregszik de attól még tud beszélgetni,tud csajozni.Szerintem én pszichésen beteg vagyok.Az agyam elkezdett visszafelé fejlődni.
2022. jan. 4. 13:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na most társat keresel vagy csak csajozni akarsz? Nem mindegy, mert 30 felett már más a taktika...
2022. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nagyon leköt a munkád. Örülj neki, ha van miből megélned!


Valószínűleg MINDEN hölgy jogosan elvárja, hogy legalább MAGADAT tartsd el! Ezután jöhet a magánélet.

2022. jan. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!