Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nekem miért nem lehet szerencs...

Nekem miért nem lehet szerencsém?Miért csak olyan lakótársaim vannak mindig,akik miatt zárnom kell a szobám ajtaját?

Figyelt kérdés
Albérletben lakunk többen.Egyikünk sem keres annyit,hogy egyedül fizetni tudjon egy albérletet,ezért rá vagyunk kényszerülve hogy 5-en béreljünk egy lakást.Sajnos mindig van 1-2 lakótárs akinek soha nincs pénze még így se,kéregetnek,meg szerintem lopnának is,ha kint hagynék pénzt,a szobámból is tűnt már el 1-2 dolog.De miért kell így élni?Miért nem lehet úgy élni,hogy nem kell attól félnem,hogy ellopnak valamimet?Vagy eltűnik valamim?30/F

2022. jan. 6. 14:30
A kérdező szavazást indított:
5 ember sok egy lakásban
5 ember nem sok egy lakásban
Többet kell keresni és el lehet bérelni egyedül is egy egész lakást.
19 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Volt olyan tervem hogy ketten egy nővel elmennék albérletbe,de csak olyan nőket tudtam volna föl szedni akiknek se pénzük,se munkájuk.Így ezt az ötletet elvetettem.
2022. jan. 6. 14:33
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Spórolj hogy legyen önerőd és vegyél föl hitelt.Vagy költözz vissza a szüleidhez,csak így tudsz ebből kikerülni.
2022. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pénztárcát a zuhanyzóba is viszem magammal.Nem merem őrizetlenül hagyni egy percre sem.
2022. jan. 6. 14:42
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Költözz össze olyanokkal, akiket ismersz és megbízol bennük. Tesó, unokatesó, barátok.
2022. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Miert nem szerelsz fel zarat az ajtora?
2022. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 nekik már családjuk van.Élettárs,férj,feleség,gyerek,velük laknak.Ami eddig eltűnt a szobámból,azt most vehetem meg újra.
2022. jan. 6. 14:48
 7/14 A kérdező kommentje:
5 van rajta zár,de amíg kimegyek zuhanyozni vagy vécére nem szoktam zárni.Szerintem olyankor osonnak be és elveszik amit látnak hogy nekik is kellene.
2022. jan. 6. 14:50
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat, pedig zarni lenne logikusabb, nem? Hiszen attol meg mast ellophatnak bentrol, ha a p.tarca nalad is van...
2022. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8 igen csak ez idegesítő hogy akkor is kulcsra kell zárni az ajtót ha 5 percre megyek ki valamiért.Pl.mikróba kaját melegítek,fogat mosok,borotválkozok stb.Úgy érzem ez így nem élet.
2022. jan. 6. 14:59
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg az sem kizárt hogy valaki ki tudja nyitni az ajtómat vagy a saját kulcsával,vagy valami mással.
2022. jan. 6. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!