Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A kormányszóvivő asszonynál...

A kormányszóvivő asszonynál lenne esélyem minimálbért keresőként,ha szingli lenne?

Figyelt kérdés
Szoktam nézni videókat Szentkirályi Alexandráról,nem ismerem személyesen,de az életben egy közvetlen nő lehet,akit le lehet szólítani,lehet vele beszélgetni.Tudom hogy férjnél van,azt is tudom hogy a férje nem egy szalag mellett dolgozik a gyárban minimálbérért.Úgy tudom van egy gyereke is a kormányszóvivő asszonynak.De vajon ha szingli lenne milyen pasiknak lenne nála esélye?

2022. jan. 10. 22:55
A kérdező szavazást indított:
Egy kormányszóvivő nő nem fog összejönni gyári munkással.
Egy kormányszóvivő nő is összejöhet gyári munkással,ha lát benne fantáziát
Magát a kormányszóvivő asszonyt kéne erről megkérdezni
22 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Adhatnának lehetőséget egyszerű embereknek is hogy politikusokkal beszélgessenek személyesen is.Én négyszemközt beszélgetnék a Szandival egy kávézóban vagy mekiben:)
2022. jan. 10. 22:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen prémium nők egy nyaralás alatt elszórják a fél éves fizetésedet, drága mulatság lenne. Szóval nem való nekünk ilyen veszedelem, így is kopog a kenyér ára.
2022. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olvastam az fb oldalán hogy amit a baloldal elvett ők visszaadják,5%-kkal emelik a nyugdíjakat,13.havi nyugdíj stb.De ettől nekem nem ellenszenves.Ő csak dolgozik mint bárki más,megkapja a fizetését,egy átlagos nő.
2022. jan. 10. 23:34
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Én soha nem jönnék össze kormányközeli emberrel. Legalább annyi negatívummal járna, mint pozitívummal.


De szerintem ő se jönne össze egyszerű gyári munkással.

2022. jan. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A gazdag - szegény kapcsolat akkor jön csak be ha valamelyik eltartja a másikat.


Hiszen nem tudjátok ugyan olyan szinvonalon élvezni az életet, mert te nem egedheted meg az ő mindennapjait.


Pl.: Elszeretne menni reggelizni a Bite-ba ahol egy szendvics szerűség (perec szendvics, pont ma ettem) 1700 FT, amit te nem engedhetsz meg max hetente 1x. Tehát neki kéne meghívnia.


Ugyan ez lenne mindennel ami pénzbe kerül.


Plusz anyagi háttértől függően más a benyomása az embereknek a világról, így lehet nem is tudna veled úgy kommunikálni és olyan szinten jól érezni magát mint egy vele egy szinten lévővel.


Szóval szerintem nem jönne össze veled, de nem azért mert szegény, hanem mert emiatt szinte biztos hogy nem tudnál olyan ember lenni akivel ő összejönne.

2022. jan. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!