Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetnék pozitívabb?

Hogyan lehetnék pozitívabb?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok. Munkahelyem van, otthon lakom még szülőkkel. Viszont vannak olyan gondjaim, amivel sehogysem tudok megbirkózni. Soha nem volt még párkapcsolatom például. Én beszédes, kíváncsi ember vagyok, de valamiért akármilyen platformon vagy helyzetben szeretnék ismerkedni, elutasitanak. Sokan mondják hogy olyan furcsa vagyok olyan vicces. De látszik hogy rossz értelemben értik. Külsőmmel sem vagyok megelégedve. Elkezdtem kondizni, de olyan szégyenérzet van bennem, hogy nálam sokkal fiatalabbak mennyivel emberesebben néznek ki. Alig vagyok 60 kg a 180 centiméteremmel. Nincs kitartás bennem semmit tekintve. Ezen hogy lehetne változtatni, hogy pozitívabb legyek? Barátaim se nagyon vannak, mert mindenki szerint olyan furcsa vagyok. Általánosan kérdezem ezen lehet e változtatni, vagy ez így marad mindig már?
2022. jan. 11. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Én is ilyen vagyok 34 éves létemre. Gyere csatlakozzál az incel klubomhoz XD
2022. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
37%
Te is ugy érzed furcsa vagy? Ha igen nem vagy szuperérzékeny vagy hasonlok? Ők masabbak mint a többi. De ezzel valojaban nincs baj. A korosztâjoddal van nem veled.Még inkabb a külsőségre és a normalitasra adnak. Ha elfogadod magad lesz önbizalmad, ugy mar könnyebb ismerkedni. Vannak a neten önfelylesztő videok, nézegess belőlük. Sokat segitenek.
2022. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
#2 "önfelylesztő" - Szia Uram, helyesírási szótár érdekel? Továbbá érdekelne, hogy mi van a "fogadd el magad" mögött, azt hogy kell? Mert általában ez nem úgy megy, hogy eldöntöm és kész. Mint az, hogy nincs itthon sárgarépa, de lemegyek, veszek és lesz.
2022. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az önfejlesztő videókat azok készítik,akik a forgatás után szépen hazamennek, otthon van a szerető párja,vagy gyereke, akik között jól érzi magát.Persze,így könnyű mosolyogva tanácsokat adni.

Csak attól fogadnék el tanácsokat,ötleteket, akikről tudom,hogy szakítás,anyagi kár, egyéb trauma után felálltak a földről és felépítették az életuket.

Mert hiába akar legtöbb ember ismét talpra állni,ha nincs lehetősége, anyagi eszköze, vagy akkora csalódás éri egy szakítás után,hogy az emberektől is elmegy a kedve.

Több, mint négy éve dobtak el, még mindig nem tudok a világra mosolyogni és felhőtlenul örömködni.Hiába mondogatják a mosolygós coachok a sok okosságot.

2022. jan. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hatalmas lelki erő kell hozzá. De persze lehet változtatni. Kezdj el kondizni, ehhez pont hogy nagy kitartás kell, mert nem fogod azonnL látni az eredmènyeket. Hosszú hónapok munkája.
2022. jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3# Tehàt a nincs rèpa, lemèsz ès veszel.

Èn elmegyek dolgozni, megkapom a fizetès, majd keresek egy boltot, ahol rèpàt is àrulnak, ès utanna veszel.

lefordítom: A pènz az önbecsülès, a bolt az emberek akikkel talàlkozok, a rèpa, pedig a cèl. Jelenleg Önbizalom. Nem megyek be egy barkàcsboltba rèpàèrt. Nem keresek olyan tàrsasàgot ahol azt mondjàk hogy igy úgy amúgy sz@rnak nèznek.a pènzt meg nem osszàk. Hogy akarsz màsoktól elismerèst, ha Önmagadat nem fogadod el? ez a nehèz.ne màsoktól vàrd. Önbecsülès: Ön Becsülès. sajàt magadnak adhatod meg. Azèrt meg tenni kell.

2022. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*veszek
2022. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!