Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szokhatnék le róla,hogy...

Hogyan szokhatnék le róla,hogy késő estig játsszak mindennap a telefonommal?

Figyelt kérdés
Délután hazajöttem,azt terveztem hogy este 6-tól 10-ig filmezés,utána alvás.Csakhogy kedvem támadt játszani,így se filmezés,se vacsora,se korai lefekvés,se fogmosás,se fürdés,semmi nem volt.Amúgy sakkoztam a telefonnal,addig nem akartam abbahagyni amíg meg nem verem a gépet minden szinten.Mostanra sikerült,viszont 5 órát elcsesztem megint és nem azt csináltam amit terveztem.Jobb lenne,ha kitörölném a játékokat a telefonomról?20/F

2022. jan. 14. 23:35
A kérdező szavazást indított:
Szoktam játékot játszani a telefonomon
Nem szoktam játszani a telefonomon
27 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok. Viszont a játék olyan mint egy esti mese. :3

Lefekszem és tolok 1-2-3 kört. Ez max 10 perc. Aztán viszont nyugodt szívvel tudok aludni. Megvolt minden. Szóval csak a mérték tartás a lényeg.

2022. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én elkezdek sakkozni és addig nem nyugszom amíg minden szinten meg nem verem a gépet.Ideges vagyok,ha sokadszorra sem sikerül.Most nyugodt vagyok mert sikerült,de 5 órába telt.Holnap megpróbálok nem megint elkezdeni sakkozni.
2022. jan. 14. 23:39
 3/18 A kérdező kommentje:
Több játék is van a telefonomon de mindig ugyanazzal játszok.Sakkozok.Szeretem,de sokszor ideges vagyok amikor elnézek egy lépést és emiatt kikapok.
2022. jan. 14. 23:43
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

Ezzel nincs probléma. A kérdés, hogy miért lefekvésre hagyod?

Akkor kezd a sakkal és lefekvés előtt mondjuk egy filmet megnézel. Vagy egy sorozat részt. Az már nem visz el 5 órát csak 1 et. Ha valamivel 5 órát is tudok játszani azt napközben csinálom.

2022. jan. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Írj napirendet és próbáld tartani magad hozzá. Beleírhatod a játékot is, de szabj időkorlátot. Az esti rutinodat meg alakítsd ki és ne hanyagold el.
2022. jan. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5 azt terveztem ma is hogy csak 10 percet játszok,csak mivel mindig kikaptam így lett belőle 5 óra.Én addig nem tudom abbahagyni,amíg nem nyerek.Volt már olyan,hogy éjjel 2-ig sakkoztam,reggel meg menni kellett suliba.
2022. jan. 14. 23:55
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Komoly függőség. Érdemes lenne egy függőséggel foglalkozó pszichológust felkeresned. Pl őt: [link]
2022. jan. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mindig úgy indulok neki hogy játszok 10 percet,de mivel sokszor kikapok,ezért lesz belőle 5 óra hossza.Nem tudnék nyugodtan aludni,ha a végén nem én nyernék hanem a gép.
2022. jan. 15. 00:03
 9/18 A kérdező kommentje:
Már megint itt van éjfél és még mindig nem alszom.Most emiatt vagyok ideges már
2022. jan. 15. 00:05
 10/18 anonim válasza:
100%

Én is szeretem a telomat nyomkodni,játszani,de igyekszem kontrollálni.

Próbáld meg úgy hogy előbb fürdés vacsora aztán a játék.

Utána meg szinte már mindegy hogy film nézés vagy sakk.

Sőt szerintem nagyon jó dolog hogy sakkozol és mozgatod az agyad 😊

2022. jan. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!