Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem lehet hogy jobban járnék...

Nem lehet hogy jobban járnék ha eladnám az okostelefonom és vennék egy régi nyomógombosat?

Figyelt kérdés
Érintőképernyős telefonom van,szinte egész nap a kezemben van,internetezek,chatelek,játszok,híroldalakat nézek, társkeresőt,sokminden mást is.Régen amikor nem volt okostelefonom ilyenkor már aludtam.Tévét kikapcsoltam 10-kor,lefeküdtem és aludtam.Ha internetezni akartam elmentem az internet kávézó a,ott voltam 1 órát aztán eljöttem.Nem lenne jobb,ha most is ezt csinálnám inkább? Legalább kialudnám magam.31/F

2022. jan. 15. 00:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Amikor nem volt okostelefonom ilyenkor már rég aludtam.Most nem tudok mert eszembe jut hogy még ezt meg akarom nézni,azt meg akarom nézni,itt a gyakorin is már egy órája fent vagyok.
2022. jan. 15. 00:19
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nagyon körülményes lenne. Jobban jársz, ha kialakítasz egy napirendet és mindennek meglesz a maga ideje, ugyanakkor elérhető marad minden és komfortos marad szükség esetén.
2022. jan. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 igen csak mindig eszembe jut valami,hogy meg kéne néznem és már nyúlok is a telefon után.Amíg nyomógombos telefonom volt amin nem volt net ilyen nem volt.Volt hogy egész nap élő se vettem, tölteni is kéthetente töltöttem csak föl az aksiját.Nem volt amitől lemerüljön.
2022. jan. 15. 00:28
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Mi körülményes van rajta? Csak a prolik nem bírják ki okosteló nélkül...mi a frászkarikát lehet egész nap egy olyan pici képernyőn nézni? Oké, én is netezek napi 16 órát, de annak jó része munka, és nem egy bélyegnyi képernyőre folyatom ki a szemem. De hogy egész nap mi a francot nyomkodsz rajta...
2022. jan. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Legyen önuralmad! (Én se jövök fel ide hosszú órákat erre az oldalra akármilyen érdekfeszítő...)


Legfeljebb szüntesd meg az okostelefonodon az internet elérhetőséget! (Nekem sincs rajta internet és csak a legszükségesebb hívásokat bonyolítom le.)

2022. jan. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Én csak a legfontosabb dolgok miatt lövöm be rajta a netet néha. Mert amúgy rövid időn belül lefogyasztja az aksi energy-jét, ha be van kapcsolva az adatforgalom, aztán az adatmennyiséget sem akarom hamar elhasználni (feltöltőkártyás netem van), nameg a teló is egy Huawei P9-es, már nem mai darab, nem is túlzottan gyors, de most perpill nem telik új telefonra.
2022. jan. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg sosem volt okos telefonom :) Nem is lesz! Nehogy mar a telefonom is okosabb legyen nalam!? :)))
2022. jan. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Szélsőséges, de hatékony megoldás lehet. Szerintem próbáld ki, működhet.
2022. jan. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Próbálj meg az átszokni a hangoskönyvekre, podcastokra, stb-re, amit csak hallgatsz.

Akkor szabad a kezed,tudsz közben sportolni, főzni, takarítani.

Alváshoz meg keresel egy unalmasat, és már szundítasz is.

De a napirend tényleg jó ötlet.

2022. febr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Jobban járnál nyomógombossal. Visszakapnád a régi életed nyugalmát és a jó alvásokat.
2022. febr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!