Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elég az akarat ha valaki nem...

Elég az akarat ha valaki nem akar magányos lenni,vagy az kevés?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem akar egyedül lenni,az nem lesz egyedül?Vagy az akaraton kívül más is kell még?

2021. nov. 14. 00:38
A kérdező szavazást indított:
Ha nem akarunk magányosak lenni és teszünk ellene,nem leszünk azok
Bizonyos embertípusok hiába nem akarnak magányosak lenni,egyedül fognak maradni
Szerencse is kell hozzá hogy ne legyünk egyedül.
Ész kell hozzá hogy ne legyünk magányosak,ha valakinek nincs esze egyedül marad
Jó külsővel nem maradunk magányosak
36 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Én szerintem van olyan hogy az Istennek se akar összejönni valami,nem akar sikerülni.Ez lehet akár a pártalálás is.
2021. nov. 14. 00:42
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
A céltudatosság és a mindennapi gyakorlat segíthet, összeírsz mindent, amik érdekelnek, keresel csoportokat-programokat-lehetőségeket, mész, nem rágörcsölve a magány-témára ismerkedsz.
2021. nov. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába az akarat, ha a környezetedben senki nem vevő a társaságodra. Ezt már megtapasztaltam. Ámbár érdekes az is, hogy akkor keresnek meg az emberek(engem legalábbis), amikor nem számít rá az illető.
2021. nov. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

A párkapcsolat számomra már teljesen érdektelen területté vált - annál inkább tartós lehet a férfi-nő barátság.


Közös programok, együttes időtöltés BARÁTSÁGBAN is lehetséges! Akkor legalább ideig-óráig nem érzed annyira a magányodat.


Hány éves vagy kérdező és milyen nemű? Szüleid, testvéreid, tágabb értelemben vett rokoni kör?

2021. nov. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Elindulni az ismerkedés, a kapcsolatok kiépítésének a fázisán is kell.
2021. nov. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Én akkor se lennék magányos, se egyedül, ha az egész univerzumban egyedüli létforma lennék.
2021. nov. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Emberek társaságát kell keresni, jó ha van bennetek valami közös. Legyél barátságos, nyitott, pozitív. Én csak azzal, hogy elhoztam egy kutyát a menhelyről, már sokkal jobban érzem magam, vidám eleven kutya, nagyon sok örömöt ad, és azzal hogy sokat sétáltatom, rengeteg embert megismertem, többen szerettek volna barátkozni, csak én távolságtartó vagyok picit, de ha összefutok velük véletlenül, akkor eldumálunk, nekem ennyi mindjuk elég. Szóval a kutya tulajdonképpen egy közös "hobbi" ezekkel az emberekkel, olyan beszédtéma amiről könnyen lehet beszélni és sokat. Ha nem szereted a kutyát, keress más hobbit, más érdeklődési kört, de a kutya azért egy nagyon szuper társ. Csak van legalább egy ember, aki be tud vinni téged valamilyen társaságba?
2021. nov. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
férfi vagy vagy nő?
2021. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!