Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem irreális az,ha egy nő...

Nem irreális az,ha egy nő jóképű,jómódú izmos pasival akar összejönni,mikor a legtöbb férfi nem ilyen?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi akar egy vékony testalkatú nővel összejönni az még talán érthető,mert sok jó testű lány,nő van.De ha egy nő akar jó testű férfival összejönni,az irreális.Én az utcán kevés izmos,magas jóképű férfit látok.És kevés férfin látom azt hogy jómódú.De vajon belátják a nők,hogy ők hiába néznek ki jól,ha nem akarnak egyedül maradni,nem jóképű,alacsony,nem izmos és nem jómódú férfiakat kell választaniuk?

2022. jan. 3. 23:09
A kérdező szavazást indított:
Egy jó testű nő ugyanúgy összejöhet egy nem jól kinéző férfival is,mint egy jól kinézővel.
Egy jó testű nő nem jön össze nem jól kinéző férfival,mégha tudja is hogy kevés jó pasi van
26 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
53%

Valóban a legtöbb pasi olyan "ettől szebbet sz4rok" kategória.

Inkább elvagyok egyedül, minthogy egy 25 évesen 40-nek kinéző kopaszodó, ráncos, potrohos, CSÖCSÖS "férfival" összejöjjek.

Némelyik d kosaras melltartót tudna hordani, akkora formás mellei vannak.

Na meg a széles csípő, keskeny váll. Hormonzavarosok.

2022. jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem irreális az, hogy egy magasan képzett, jól kereső, jól szituált, csinos és magára igényes nő olyannal legyen, aki nem hasonlít rá?


Ha én meg tudtam csinálni és hasonlót keresek, a másik nemben is lesz, aki ilyen és erre is van igénye.


Én ráérek.


És nem egyedül nem akarok maradni, hanem szar kapcsolatban nem akarok lenni. Ez nekem mindennél fontosabb.

2022. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
Másrészt meg egy ilyen embert kell csak találni, normális ember nem akar egy seggel több lovat megülni.
2022. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

Vicces, mert amit írsz az pont fordítva jellemző.

A férfiak mindig valami instalányt akarnak maguknak, minden átlagos nőben találnak valami hibát, aztán a nőket szidják kollektíve amiért egyedül vannak.

A férfi elég ha tiszta, a nő felé meg millió elvárás van. Legyen vékony, sportos, ápolt, legyen jó a frizurája, sminkeljen hogy szebb legyen, de ne sminkeljen túl vastagon, hordjon szexi cuccokat mert ha átlagos, kényelmes ruhákban van ami egyáltalán nem rbancos, az uncsi. Ne legyen egyetlen szőrszál sem a testén, és csináljon úgy, mintha ez lenne a természetes, mintha a nők szőrtüszők nélkül születtek volna. És még lehetne sorolni hogy mennyi elvárás van egy nő felé, és ez még mindig csak a külső...

Ellenben a féefi nem baj ha el van hízva, senki nem szól be hogy tehén meg zsírdisznó, nem baj ha kopaszodik, senki nem küldi emiatt plasztikai sebészhez, és sorolhatnám.

Általánosítok, akinek nem inge, nem veszi magára, de elmondható hogy a nő azt akarja hogy egy elfogadható, átlagos pasi szeresse, a férfi meg azt akarja hogy egy tökéletes modellcsaja legyen, mert csak az felel meg, és az számít ahogy kinéz.

2022. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
De ha ápolt,szorgalmas,ügyes a nem jól kinéző férfi az nem elég a jó testű nőnek?Baj ha sörhasa van?Vagy ha kopaszodik?Vagy hájas?Vagy baj ha feketemosogató valahol?
2022. jan. 3. 23:25
 6/34 anonim ***** válasza:
96%
Ha a férfi sörhasú, kopaszodó vagy hájas, akkor miért akar jótestű nőt? Miért nem felel meg neki az a nő aki az ő kategóriája? Miért támaszt a nők felé olyan elvárásokat, amiknek ő maga sem felel meg, ergo ő sem tudja megadni a nőnek?
2022. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
4 de sokkal több jó nő van mint jó pasi.Érthető ha egy nem jól kinéző pasi is jó nőt akar.Mert tudja hogy belőlük sok van,nem irreális amit szeretne.
2022. jan. 3. 23:29
 8/34 A kérdező kommentje:
6 mert az ő kategóriájából kevés van nőben.Teljesen reális,hogy jó testű nőt akar.A nők irreálisnak,ha jó testű pasit akarnak.
2022. jan. 3. 23:31
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körül az utcán, ne csak az instagramot böngészd.

Mi vagyunk Európa második legelhízottabb népe, sokkal kevesebb a tip-top nő, mint az átlagos nő.

Plusz az életszínvonal sem valami rózsás Magyarországon, az is megviseli az emberek külsejét. A legtöbben elhízottak és idősebbnek néznek ki a koruknál.

Persze ha nem szoktál kijárkálni a való életbe, érthető hogy csak tökéletes, szétphotoshoppolt nőket látsz és azt hiszed hogy így néz ki az átlag.

2022. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig az volt a hozzáállásom, hogy vagy olyan férfival vagyok, akihez valóban minden szempontból vonzódok és ideálnak tartom (ez van jelenleg) vagy szingli vagyok (ez volt életem első huszonkét éve).


Nem fogok összejönni egy túlsúlyos férfival, mert számomra taszító, a szex gondolata is fintorgásra késztet, mert számomra egyszerűen nem vonzó, így nincs is értelme a kapcsolatnak és mivel én vékony és sportos alkat vagyok, még azzal se vádolhatnak meg, hogy többet várok el (ilyen szempontból), mint amit nyújtani tudok.


Miért jöttem volna össze egy nem-romantikus alkattal, amikor én igénylem a romantikát? Hogy a sráccal ott szenvedjünk egymás mellett az eltérő igények miatt?


Az a helyzet, kérdező, hogy hiába irreális egy elvárás, mert abból a "típusból" is kevés van, mint amilyen a barátom, de megtaláltam. Miért adná le bárki az igényeit? Te is összejöhetnél egy csúnyácskább nővel, többen is vannak és valószínűleg nincsenek is olyan elvárásaik külsőleg, szóval miért nem teszed?

24/L

2022. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!