Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az esti letörtség egy normális...

Az esti letörtség egy normális dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Mostanában elég sokszor van, hogy egyedül maradok a lakásban estére.

Úgy gondoltam, hogy nekem ez jó, hisz kicsit nyugton lehetek, de épp az ellenkezőjét érzem.


Másnál is van ilyen? Hazaérek, eszek, leülök a gép elé és kb fél órán belül elkap egy rettenetesen sz*r hangulat. Jelenleg is ez van, hátha itt valaki ír valami okosat. Kicsit üresnek érzem magam, olyan gondolatok kapnak el, mintha nem haladna előre az életem és hogy örökre magányos maradok.

Úgy, hogy megpróbálom "kívülről" szemlélni az életem egyébként minden rendben van körülöttem, nincsen barátnőm, de úgy gondolom, hogy ez simán változhat, illetve ettől függenie sem kell(ene) senkinek..


20 éves férfi vagyok egyébként és érdekes, mert akiket látok magam körül azokhoz képest nagyon is jól haladok, bár tény van bennem egy irtózatos nagyra vágyás.


Reggel felkelek és minden a legnagyobb rendben...


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2022. jan. 18. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Sokszor van velem ugyan ez...legtöbbször ilyenkor betépek, aztán utána még szarabb lesz, ahogy elmúlik a hatása :d.


De ma mondjuk jó napom volt, most sincs rossz kedvem, csoda.

2022. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Normális.
2022. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Bár én mondhatnám el,hogy végre magam vagyok.És nem kéne kényszerből az anyámmal való egyutt lakást elviselni.
2022. jan. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Ez akkor van, ha lecsendesedik a külvilág és elkezd befelé figyelni, a belső világ felé. Valószínűleg foglalkoznod kellene azzal is, mert ürességet érzel, lehet, hogy lenne vele dolgod.
2022. jan. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van, csak nem igazán sikerült eddig még rendesen megfogalmaznom. Egész nap akarva-akaratlanul lefoglalom magam, elterelem a gondolataim, és ez az, ami este megszakad, ekkor előjön ez az érzés, az ilyen gondolatok.


Normálisnak mondanám, még ha nem is a legpozitívabb állapot. Ahogy írtad is, érdemes megvizslatni az életed, külsős szemmel, és akkor lehet, hogy szembeötlik, ami a hiányérzeted generálhatja. De okozhatja a frusztráció is, hogy bár most csak apróbb lépésekkel haladsz a célod felé, még nem látod annyira az előre menetelt ilyen téren.

Érdemes azt is megnézni, esetleg számon tartani, hogy mikor jön elő, és mennyire erősen egy-egy mozgalmasabb, eseménydúsabb nap után például.

2022. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Mozgalmasabb nap után nincs. Átlag nap után van és ilyenkor ahhoz sincs kedvem ,amit kellene csinálni, vagy lehetne csinálni. Edzeni se állok neki.
2022. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Esetleg erre vágynál?

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

2022. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elfogyott a vitamin. Tessék pótolni. Sok zöldség, gyümölcs, C-vitamin, D-vitamin, mozgás. Korai lefekvés.

Enyhe tél végi neurózis. Elmúlik.

2022. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, én szinte mindig egyedül vagyok anyum általában dolgozik mikor hogy így van hogy 1 hétig is esténként egyedül vagyok, de már megszoktam, dolgozni muszály.
2022. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!