Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én mikor tölthetek már föl...

Én mikor tölthetek már föl esküvős képeket Facebookra?Mikor jön hozzám feleségül valaki?Mikor lesz pénzem esküvőre egyáltalán?

Figyelt kérdés
Lány ismerőseiknek nézegettem az adatlapját, mindannyian boldognak látszanak, esküvői képeket raktak föl,szerelmes idézetek írnak ki,gyerekeikről raknak ki képeket,kiírják a gyerekük születési dátumát is.Én vajon mikor rakhatom már ki Facebookra,hogy kapcsolatban vagyok?Vagy már mindig az lesz ott hogy egyedülálló?30/F

2022. jan. 22. 10:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Az én Facebook oldalamon nincs változás.Se a páromról,se a gyerekekről nincsenek képek.Mert nincs se párom,se gyerekeim.Szerelmes idézeteket sem írok ki.
2022. jan. 22. 10:54
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Az új világban! Pénz sem kell hozzá. Szeretnéd tudni milyen lesz ez az élet? Az biztos, hogy nem a Facebookra teszed majd fel, de mindenki tudni fog róla.
2022. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez rajtad áll, most nem értem milyen választ vársz. Kezdj el ismerkedni, tudom nem egyszerű de ha meg sem próbálod, el sem kezded akkor 10-20 év múlva is ugyan ez lesz. Magától nem fog minden megváltozni maximum rosszabb lesz ha elhanyagolod.

Kezdésnek ismerkedj, aztán csak lesz valaki, esküvőre meg majd ketten elkezditek összegyűjteni a pénzt, ez csak így jön össze, magától az sem fog lepottyanni. Gyereket hát nyilván csinálni kell, ezt gondolom tudod.

2022. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Mi ezt honnan tudjuk? Én nem győzöm kilőni az ilyen ismerősöket, akik tolják fel az esküvői/eljegyzési képeiket non stop, mert leszarom. A kölykeiket szintén. Miért nem tartják meg maguknak? Annyira magánügy...
2022. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell sok pénz az esküvőhöz.Szólsz egy haverodnak,adsz neki 5 ezret összead titeket.Nem kell étterembe menni,otthon főzöl ki tésztát,öntesz rá bolognai szószt,az is kevés pénzből vannak.Tescoban veszel egy leértékelt tortát,szűk családi körben kell megtartani az esküvőt,nem kell sok embert meghívni,ki sem kell öltözni,farmerben és pólóban is meg lehet házasodni.20 ezerből megvan az esküvő.
2022. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Igaza van az utolsónak :D
2022. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Hidd el!

Csak dumát kélne tolni,és aztán jönnének az csajok!

Nem kell egy porche meg 100 millió,meg egy kis kastély,magánvállalkozás,hogy csajok az öledbe huljanak..

Elég hogy 30 évesen az külvárosban legyen egy átlagos házadnak,egy jó fizető állásnak,meg egy jó is suzukinak,és jó kinézetnek.

Szerinted az normális nők,akik férfira vágynak,szerinted mi az ideáljuk?

Normális gazdagsági helyzet

Normáis külső

Normális természet

Hogy ne legyen bunkó..

Kb ennyi,menjél és csajozzál,mert ha így gondolkozzol hogy "juuuj,mndenkinek van nője,csak én vagyok szerencsétlen",akkor a nők nem fognak rád vágyni.

2022. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Olvastam redditen, valakire ráírt a haverja, hogy de jó a képe face-en, annyira vágyik ő is gyerekekre. Cserébe a pasi visszaírt, hogy az volt az egyetlen pillanat, ami jó volt, egész nap csak szenvedett, a gyerekek veszekedtek, verekedtek, üvöltöztek, nem akartak enni, mást akartak enni, sírtak, hogy nem akarnak elindulni, aztán, hogy nem akarnak hazamenni, a végére odabiggyesztette, hogy nem szeret szülő lenni.


Szerintem csak unatkozol.

2022. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 exronin ***** válasza:
100%

Akkor lesz csajod és az összes többi, ha végre úgy döntesz, hogy elég a faszverésből, gyerünk előre.

Csak azon tudsz változtatni, amiből eleged van. Ha nem változtatsz, még nincs eléggé eleged.

2022. jan. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy vonzó legyél mások számára, először saját magaddal kell egyenesbe jönnöd. Keresd meg a saját értékeid, mitől vagy te jó ember, miért szeretne valaki veled lenni, mik az érdeklődési köreid, amiket szívesen csinálsz és esetleg más is örömét lelheti benne, hogy veled csinálhatja? Teljesen mindegy, hogy ezek mik, jó eséllyel találsz olyat, aki pont azok iránt érdeklődik, ami téged is érdekel.


Ha nincsenek hobbijaid, érdeklődési köreid, akkor meg kezdj el gyorsan kipróbálni új dolgokat, hogy rájöjj, mik azok, amik érdekelnek téged és ezek megismerése közben könnyebben botlasz olyanokba, akiket szintén az érdekel, vagy legalább próbálkoznak vele, így máris van egy közös pont bennetek, csak a továbbiakat kell megkeresni.


Ha ezt az önsajnáló dumát nyomod, amit ide kiírtál, akkor vajon mi miatt lennél más számára vonzó? Miért akarna veled lenni? Ez alapján csak arra számíthat, hogy naphosszat hallgathatná ahogy sajnáltatod magad a helyzeted miatt, ez pedig cseppet sem vonzó.


A pozitív, kellemes, értékes dolgok mentén próbálj találni valakit.


Az is sokat segít, ha minden helyzetben a lehetőséget látod meg és nem az akadályt!

2022. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!