Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon szeretet hiányos...

Nagyon szeretet hiányos vagyok. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

30+-os pasi vagyok. Nincs barátnőm. (Tudom, lúzer vagyok....)

És annyira hiányzik már egy összebújós este hosszan ölelkezni csókcsatákat csinálni. Sima ölelés is annyira jól esne, hogy most már megőrölök. Nem akarok a szexre kitérni. Most a szeretet volna a lényeg, hogy nem kapom meg a szeretet és nem tudok adni senkinek jelenleg. Se barátnőm nincs, se barátaim. Minden hova egyedül járok. Ismerkedés nagyon nehézen megy. És már régóta elhúzódik ez (meg van az oka). Szóval ágyban se vagyok egy nagyon pro. De már szinte olyan szinten vagyok szeretetre kiéhezve, hogy még talán a szexről is lemondanék. Az is lehet simán össze jönnék egy frigid, aszexuális nővel. Mondjuk én nem vagyok se frigid, se aszexuális, de már annyira jól esne egy közös program egy csajjal vagy vagy egy kellemes ölelés és ilyesmik, hogy (lehet) beáldoznám a szex részét is. Az is lehet, hogy életem legnagyobb baromságát írtam most le.

Nem tudom...

Egyet tudok, hogy szeretnék végre szeretni valaki aki viszont szeret.

Szerintem kapuzárási pánikom van.

Nincs itt véletlen olyan lány aki hasonló helyzetben van?

(kérlek, negatív kommenteket és gúnyolódó üzeneteket mellőzétek!)



2022. jan. 23. 15:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy olyan dolog ez, hogy nyitni kell az emberek felé. Én is elég introvertált vagyok, sőt, nagyon az vagyok, de pl volt egy kellemes napom még 2017-ben amin magam is meglepődtem.

Restiben délelőtt beültem egy sörre, meg újságot olvastam - igen, képes vagyok ilyen helyen újságot olvasni - lényeg hogy jött egy lány, hogy leülhet-e mert máshol nincs hely, mondtam persze nyugodtan.

Aztán nem si tudom mit kérdezett,d e a lényeg hogy eljutottunk oda, hogy a barátnőjét várja, jön vonattal, itt találkoznak. A lényege az egésznek az volt, hogy este már 3-man egy kis étteremben vacsiztunk közösen.

Simán csak úgymond hagytam magam sodródni az árral. Más kérdés, hogy tényleg azóta is ugyanúgy élek mint előtte, de ez a nap valahogy mindig kedves emlék elsz és arra tökéletes, hogy azért ki lehessen ejlenteni, hogy elég ha az ember nyit picit a többiek felé, aztán néha egész jó dolgok sülnek ki belőle.

2022. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!