Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Enyire szeretet hiányos lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyire szeretet hiányos lennék?

Figyelt kérdés
Valahogy ug yérzem hogy tényleg szeretet hiányom van.Soha nem volt még kapcsolatom de még csak egy találkozóig se jutottam el egy lánnyal se.Valahogy nekem olyan nehéz lenne igy utcán egy lánnyal kézen fogva menni,megölelni meg ilyenek.Családban is mikor jönnek rokonok vagy szüleimet kell megölelnem valahogy azt se akarom .Mielött megszolal valaki nem vagyok szivtelen de legbelül mélyen a lelkemben ha van még olyan annyira vágyom arra hogy fogjam egy lány kezét,öleljem meg hasonlók.Mitől lehet ez a szeretet hiányság?

2017. márc. 5. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudod... én is így érzem magam egy ideje. Hogy miért, azt nem tudom. Rengeteget gondolkozom azon, hogy milyen jó lenne egy baràtnővel, de ugyanakkor nem vagyok képes semmit se tenni érte. Közben abban reménykedek, hogy valami megváltozik és legalább amikor reggel suliba megyek megkérdezi valaki, hogy mit csináltam hétvégén. Lehet, hogy ez nem lesz más, lehet történik valami.

Holnap sosem lesz, a tegnap elmúlt, ma élj.

2017. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Énis szeretet hiányos vagy

ok kurv*ra:)

2017. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!