Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudnék kezdeni azzal az...

Mit tudnék kezdeni azzal az űrrel amit a több éven át tartó szinglisék okoz?

Figyelt kérdés

22 F


7 éve volt utoljára barátnőm és ez az utóbbi időben már nagyon nyomaszt mert minden szabad időmet rá áldozom hogy, vagy neten ismerkedjek vagy kijárjak és úgy. Viszont nem viszonozza senki.

Rengeteg haverom meg barátom van, nem vagyok úgy magányos. Időről időre ürességet érzek belül.

Nagyon szeretnék már szeretve lenni.



2022. febr. 8. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

A rengeteg haver közül képzelem, hogy mennyi minőségi. Ezért is érezhetsz ürességet.


De ha ez az üresség tuti amiatt van, hogy nincs nőd, akkor addig el se fog múlni, amíg nem lesz, szóval keresgélj tovább, de igyekezz nem rágörcsölni, éld rendesen az életed, legyen hobbid.

2022. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Ne őrjíts meg, 15 évesen már barátnőd volt? :D

Elég korán kezdted és semmivel nem vagy elkésve.

Szerintem ne görcsölj rá, ha eleget forgolódsz a valódi életben - nem feltétlenül a haverokkal a kocsmában! - akkor fogsz találni.

Nyugi, te sem fogod megúszni!:)

2022. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Töltsd ki értelmes tevékenységekkel: tanulás, sport, társaság, művelődés, barátok.
2022. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

35/f es 7 eve vagyok single

Tudom mirol beszelsz. Elsonek irnam hogy fiatal vagy azert meg:)

Ne keresd….. ez nem azt jelenti Hogy torold a tarskeresoket… de szedd le hogy kapcsolatot keresel, connectiont keressel. Barstkozz,utaz ,eld ax eletet es meg fog majd talalni az a szemely, meg meg a tobbi is🤣

2022. febr. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!