Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, akinek már...

Van itt olyan, akinek már sikerült kitörnie az évekig tartó magányból?

Figyelt kérdés

már középiskolába nem sikerült a beilleszkedés, teljesen bezárkóztam nem is nagyon kommunikáltam 1-2 emberen kívül, a legtöbb időmet a gép előtt töltöttem, és ami ebben számomra az aggasztó hogy nem is igényeltem akkoriban a társaságot ezért teljesen leépült pár év alatt az összes kapcsolatom, most 26 vagyok, dolgozom de a helyzet semmit sem változott viszont egyre nehezebben viselem, kezdek belefásulni és ez már a munkámra is hatással van, egyre nehezebben végzem el a hétköznapi dolgaimat is, van akinek sikerült megváltoztatnia az életét, kapcsolatokat ,barátot, barátnőt szerezni?

26/f


2016. máj. 28. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az olyan emberek miatt utálok magányos lenni, akikkel folyamatosan próbálom felvenni a kapcsolatot, de ők bezárkózva maradnak, közben sírnak hogy magányosak...
2016. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jelen! A gimiben én se voltam nagyon a toppon (voltak barátaim, de csak sulin kívül és ritkán tudtam velük találkozni), utána viszont elszegődtem egy OKJ képző suliba és ott minden megváltozott :)

22/F

2016. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a cipőben vagyok, 22 leszek idén, nem volt még kapcsolatom, nem tudom mi a barátság, szerelemben is csak a plátóit ismerem, véget ért tavaly a suli és azóta bevagyok zárva egy tanyavilágba. Eljárok ugyan dolgozni, de azt is csak helyben, van 2 autóm is amivel bejárhatnék városba, de egyszerűen nincsen hova :(


21/F

2016. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de most már legalább legalább van egy jó barátom, akivel jól megértjük egymást hálistennek, de még nem találkoztam vele, talán majd most nyáron.

27(f)

2016. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én dolgozom rajta, de még nem értem el a célt. De ha a kérdés csak a társaságra vonatkozik, akkor sikerült.


Én sose oda jártam suliba, ahol lakom, hanem más városba, mert ott voltak jó sulik. Ezért sokat ingáztam, a településen nincsenek igazi barátaim, csak köszönőviszonyban vagyok egyesekkel. Gimibe közelebb jártam, mint általánosba, meg ahogy nőttünk, egyre jobban megoldódtak ezek a problémák. De gyerekként elhíztam, mert nyáron csak tévéztem. Általánosban eleinte nem, később lettek barátaim. Gimiben lettek, de a végére megutáltam a sulit. De a barátaim még mindig azok. Egyetemen imádom a társaságot, egyre több emberrel bulizom, és egyszerűen csak rákérdeztem többeknél, van-e kedvük ide-oda jönni. Sokkal könnyebb barátkozni, ha leválasztod őket a társaságról, és egyenként hívd el őket ide-od.

Következő lépés az, hogy lefogyjak.

Párkapcsolatom még nekem se volt.

23/N

(De nem is kérek privátot. Se rákérdezést privátban, hogy mért nem kérek privátot.)

2016. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!