Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire normális ha minden...

Mennyire normális ha minden hétvégén moziba járunk?

Figyelt kérdés
Mivel sajnos semmi programom nincs ezért az egyetlen haverommal szinte minden hétvégén moziba járunk. Baráti körünk nem igazán van; legalábbis nekem nincs. Itthon szoktam gépezni meg aludni feküdni. Mostanában eljárok edzeni és ennyi kb a program. Mennyire normális ez szerintetek illetve mi a véleményetek erröl hogy 2 27 éves fiatalnak csak ennyi jutott? Mozi után még a kocsiba kitárgyaljuk a nyomorult életünket és kb ennyi. Barátnő sajnos nincs.

2022. febr. 13. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Mennyire normális az, ha minden egyes nap legalább 2-3 részt nézek meg a sorozatomból?


Kérdező, kinek mi a normális? Egyébként pedig a ti szabadidőtök, azt csináltok, amit akartok.

De ha én azt mondom, hogy nem normális, teljesen felesleges pénzkidobás, akkor jövő héttől nem fogtok moziba menni?

2022. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez is több a semminél.
2022. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jo program :)
2022. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Én még ezt hozzátenném a kocsiban, de amúgy jó.

https://www.youtube.com/watch?v=5L5JAxwmhlw

2022. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%

A barátság nagyon szép dolog.


Esetleg csináljatok néha mást is. Hallgassatok zenét otthon. Vagy drogozzatok. Esetleg utazzatok el valahova. Pl menjetek le nyáron megnézni a tengert sátrakkal.

2022. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember örömmel venné, ha lenne egyáltalán barátja.Én is.

Mai világban, amikor mindenki belebújik a telefonba, akkor egy mozi,vagy beszélgetés már csodaszámba megy.

Mehetnétek kirándulni is,ha szép az idő.


Próbáltam itt is barátkozni,hasonló céllal, nulla sikerrel.

2022. febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
nem ennyi jutott.. hanem ők ennyit csinálnak. Lehetne hasznosabban is tölteni a szabadidőtöket.
2022. febr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból: Milyen magasak vagytok?
2022. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A mozizás is jó program, meg az is jó, hogy legalább van egy haverod, bár jobb lenne, ha barátot írtál volna, akire mindig számíthatsz. De ne csak moziba menjetek, hanem kirándulni is, és vannak olyan sportok, amiket télen is lehet űzni, korcsolya, síelés, bár a síelés elég drága hobbi, de kirándulni mindig lehet, új részeket megismerni Mo-ról, ha van biciklid, akkor a környező helyekre el tudtok menni úgy, hogy még aznap vissza is értek, nyáron meg lehet evezni, bár az edzés sem rossz, de lehet olvasni is, én fiatal koromban állandóan olvastam, ki sem tudtak mozdítani a fotelból.Ha eddig nem olvastál, kezdd el Jack London könyveivel: Éneklő kutya, Beszélő kutya, A vadon szava. Vagy olvass el szerelmes regényt: Fábián Janka: Emma szerelme
2022. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5-ös normális v agy? Mi az, hogy drogozzanak????????
2022. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!