Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok hogy viselkedjek...

Lányok hogy viselkedjek holnap a randin?Beszéljek sokat?Próbáljak vicces lenni?

Figyelt kérdés
Holnap találkozom egy lánnyal de nem tudom hová üljünk be,egyáltalán beüljünk e valahová vagy csak sétáljunk,miről beszélgessünk,nem vagyok egy nagy csajozós figura.Egy kezemen meg tudom számolni,hányszor randiztam életembe.23/F

2022. febr. 17. 22:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Persze le is mondhatnám,de nem vagyok hülye:D
2022. febr. 17. 22:47
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A program szerintem attól függ, hogy mit szerettek és milyen az idő. Abból biztos nem lesz baj ha meghívod valamire, de jó idő esetén a séta is okés, főleg ha van valami szép hely a környéken.

Mesélj magadról és kérdezz a lánytól, lássa, hogy érdeklődő vagy. Az sosem árt, ha vicces vagy, csak ne legyen erőltetett vagy túl sok.

Bókolj, de ne vidd túlzásba és inkább egy-egy dolgot említs meg. Szóval ne azt mond, hogy milyen szép, hanem a szeme/mosolya szép, jól áll neki a ruha stb.

2022. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Este fogunk találkozni.Szerintem megkérdezem tőle hogy üljünk be valahová vagy sétáljunk?
2022. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az, ha önmagadatat adni. Ha magadtól nem vagy egy poénkodós alkat, akkor valószínűleg úgyse tudnád erőltetni a viccelődést. Ugyanez elmondható kb minden másról is. Magadért kell tetszened az illetőnek, mert hosszútávon úgyis csak azt tudod nyújtani.
2022. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Helyet illetően:

Beülni egy kávézóba/cukrászdába, utána sétálgatni

Vagy

Moziba menni, utána egy forró csoki mellett beszélgetni a filmről, aztán másról is

Egyébként az elsővel teljesen egyetértek


Sok sikert :)

2022. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy úgy fogunk elválni hogy legyünk csak barátok.
2022. febr. 17. 23:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy van-e bármi alapja, amiért ezt írtad, mindenesetre ha barátok lesztek egy ideig, idővel abból is simán kialakulhat valami😉
2022. febr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
majd ő lemondja ne aggódj :D egyébként ne feszülj rá, legyél önmagad, ugyanolyan átlagos ember mint te. ha megvan a lényeg ugyis oké lesz, ha nem meg teljesen mind1, meglesz mással.
2022. febr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd őt is és hallgasd figyelmesen, d ealapvetően ne akarj viselkedési sablont kreálni :D beszélj úgy vele mintha egy másik ember lenne, mert az, nem mási kállatfaj nyugi, csak egy ember aki nyitott rád, és valószínűleg reménykedik hogy szuper lesz ez
2022. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Csak egyet jegyezz meg: ne úgy csináld, mint Johnny Bravo. 😄
2022. febr. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!