Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Randi egy fogatlannal?

Randi egy fogatlannal?

Figyelt kérdés
Szoktam írogatni lányokra hátha összejön egy randi.De nem lehet,hogy a fogorvosi rendelőknek kéne írogatnom inkább?Nem fölösleges köröket futok,ha hiányzik több fogam és úgy írók lányoknak?Ha találkoznánk úgyis észrevennék.Vagy csajozhatok attól még?

2022. febr. 18. 08:15
A kérdező szavazást indított:
Előbb rendbe kell tenni a fogakat utána csajozni
Lehet fogatlanul is csajozni,csak ne számítsunk sikerre.
Fogatlan fiú/férfi is tetszhet egy lánynak
38 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Szeretek írogatni,ismerkedni de ha rá gondolok hogy nincs fogam értelmetlennek tűnik.
2022. febr. 18. 08:20
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk a HR-es büszkén mesélte, hogy mennyi probléma van a fogával, mennyit kell eltávolítani. Aztán, senki nem látta, hogy lett volna bármi változtatás rajta. Ahogy ő is, te is lehetsz boldog a randin. :)
2022. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 de sikeres volt a randi vagy csak már az boldoggá tette hogy valaki így is randizik vele?Én is szívesen randizok,ha van értelme.
2022. febr. 18. 08:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hiányoznak fogaim, pl volt ami csírahiányos és a tejfog után nem nőtt semmi, meg bölcsességfogaim sincsenek. Igazából nem látszik szóval nem zavar. Viszont ha foghíjas a mosolyod, akkor érdemes azt rendbe rakatni, mert baromi nagy hendikep az életben egy szemmel láthatóan hiányos fogsor, mind az állás keresésben, mind az ismerkedésben.
2022. febr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azon igyekezz, hogy ápoltnak tűnjenek valamennyire a fogaid. Fogfehérítésre gondoltál már? Kérdezd meg, hogy mennyibe kerülne?


Illetve a leheleted frissességére ügyelj nagyon. Úgy tudom, hogy létezik szájhigiénikus szakma bár nekem most inkább fogpótlásra lesz majd szükségem.


Emésztésed mennyire van rendben? A gyomorból feljövő kedvezőtlen bacilusoknak is lehet eléggé kellemetlen, rothadás szerű szaga. Gasztorenteorológusoknak is írhatnál, ha már itt tartunk...


Megoldás lehet valamilyen szájspray, vagy rágógumi, hacsak nem szuvasodnak könnyen a fogaid. (De nyilván csámcsogás közben nem tudnál beszélni, szóval inkább eukaliptusz cukorkát lenne érdemes szopogatnod.)

2022. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem Fáth Andrásnak hívnak?
2022. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan csaj kell neked, akinek szintén nincs foga.
2022. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Küldesz képet priviben? 26/N
2022. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szájhasadékos vagyok,és ugyebár fog hiány..

Fogat nem szeretem használni,mert mindig kijön amikor kajálnék 18/f

2022. júl. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!