Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet csinálni Facebook...

Mit lehet csinálni Facebook helyett?

Figyelt kérdés

Eddig minden nap, minden lehetséges időben pörgettem a Facebookot, viszont kedd óta tudatosan nem léptem be. Nemigen vannak barátaim, akik meg vannak, azok a telszámom úgyis tudják, szóval teljesen letöröltem az egészet, viszont azóta furcsák a napjaim. A munkahelyemen nemigen szoktam beszélgetni senkivel (sajnos nem vagyok túlzottan életre való), azóta pedig szünetekben, vagy szabad pillanataimban nem tudok mit kezdeni magammal. Vagy a gyakorit pörgetem, vagy a Telexet, de már rendesen kellemetlen hogy nem tudom használni a telefonomat, ha a kezembe kerül, és nem is érzem a változást, hogy esetleg nyugodtabb lenne az életem. Egy előnye van: kipihent vagyok, mivel nem nyomkodom azt a szart elalvás előtt.

Szóval, mire használjam a telefonomat, ha már úgyis a kezem ügyébe akad?


2022. febr. 19. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Gyakorizni. 😊😊
2022. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Első lépés megvan. A második hogy: Tedd le. Beszélgess kollégákkal, barátkozz.
2022. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy normálisabb könyv akadna a kezedbe, sokkal jobb, mint egy mini LCD kijelzőt bámulni/nyomkodni, mint valami mobilzombi gyerek.
2022. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Könyvet nem merek olvasni bent a melóban, mert biztos meglincselnének :D Gondolkodtam e-bookon, az kevésbé feltűnő, meg van is pár könyv amit el szeretnék olvasni, csak nem tudom, hogy mennyire elérhetőek PDF-ben, ennek még utána kell járnom, de az elgondolás az jó. :)

Bent nemigen tudok barátkozni, próbálkoztam már, de látják ők is hogy nem én vagyok a legélesebb kés a fiókban, és a témáink sem egyeznek, ők az én dolgaimhoz nem tudnak hozzászólni, én az övékhez. Nem kerülöm őket, tehát nincs bent rivalizálás meg hasonlók, csak szimplán napi két mondatnál többet nem tudok velük összehozni.

2022. febr. 19. 20:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Barkácsolni
2022. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

tanulj, fejlődj, keress információkat az interneten egy adott témában és arról tudj meg mindent.

talán a kollegáiddal is többet tudsz beszélni.

egy tanárom mondta "olvass, olvass, olvass" .

mondjuk ez az oldal is lehet kiindulópont. ha van egy kérdés,és téged is érdekel akkor utánajársz, válaszolsz te is okosabb lettél.

vagy tanulj nyelvet.

2022. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rádiózni
2022. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sáska mézzel33 válasza:
47%
Hundab van ,ami mai "magyar"közzöségi oldal,de arra nem érdemes regizni .Facebook koppintás az egész csak az átlagnál rosszabb .
2022. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8, Hundub és már vagy fél éve megszűnt
2022. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sáska mézzel33 válasza:

[link]

A hundub nem szünt meg

Elérhető a google oldala.

Bar az lehet,hogy a play aruhazam már nem támogatja .

2022. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!