Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki szokta még rajtam kívül...

Ki szokta még rajtam kívül úgy érezni h mindenkinek jobb élete van?

Figyelt kérdés

2022. febr. 21. 11:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Miből gondolod, vagy miért mondod ezt?
2022. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. minden nap így vagyok. Szinte 100%-ban biztos vagyok benne, hogy mindnekinek jobb mint nekem.
2022. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem, hogy az emberek többségének jobb élete van, mint nekem. 23/F
2022. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
En
2022. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én
2022. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

Pont azért lapoztam ezt a kategóriát, mert azon agyaltam, hogyan kellene feltenni a kérdést, hogy mit tegyek, ha úgy érzem, hogy mindenkinek jobb élete van, mint nekem.

Irigy vagyok és depressziós és tudom, hogy ez nem mások hibája, de mégis nagyon sz*r érzés, hogy másnak gyakorlatilag az ölébe pottyan az, amiért én (mi a férjemmel) keservesen megszenvedünk, mégsem akar összejönni, másnak meg csak úgy az égből potyog.

Ti miért érzitek azt, hogy másoknak jobb élete van?

2022. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Azért érzem úgy , mert nyomorék vagyok!
2022. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

Ez nagyon összetett, hogy miért érezzük így. Szerintem nagyon keveseknek áll jól az élet, értsétek jól!

Vannak akiknek minden az ölébe pottyan, és vannak akiknek soha semmi. Ez fakadhat a kinézetből, a habitusból, a családi háttérből, baráti körből, a településből ahol élsz, és millió dolog még amiből összetevődik, hogy szerencsétlen életed van, vagy sem.


Én már kezdem megszokni, és megtanulni együttélni vele. Mást nem tehetek.

2022. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
38%

Én az ellenkezőjét érzem.


Nincs olyan szerelmem, aki akár csak egy picit is megfelelő lenne.

A gyerekemet egyenlőre nem láthatom, pereskedek.

Nincs lakásom.

Moslék munkahelyem van, ami brutálisan antispirituális.


Még is nincs olyan ember, akit valaha láttam, akinek jobb élete lenne az enyémnél.

Ott van sadhguru a netről, neki talán már század annyira jó, mint nekem.

2022. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#6 Nem tudom, személy szerint én azért érzem úgy hogy rossz életem van mert már minimum 4 éve ugyanarra a lányra irigykedem, akinek nem tökéletes az élete de szívesen lennék a helyében... Az nem segít a helyzeten hogy az egyik volt gyerekkori barátom nagyon jó haverokká vált a lánnyal míg tőlem eltávolodott (részben az én hibám is volt, de na)
2022. febr. 21. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!