Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Értelmetlen azért költözni,...

Értelmetlen azért költözni, mert nem érzem magam jól az adott településen?

Figyelt kérdés

Nincs kihez szólni, nincs lehetőségem szórakozni sem. Se busz, se taxi este és gyalog sötétben erdőn lenne hazaút a kocsival a 10 percre lévő 3500 fős kisvárosból. Ott vannak kisebb beülős helyek, ahol nem mindig üdítőre vágynék. Régen néha eljutottam fesztiválra, koncertre vagy voltak simán baráti összejövetelek. Családom nincs és gyerekem sem lehet. Munkahelyen sincs nagy kommunikáció, mindenkinek külön munkája van. Néha szólunk egymáshoz, de nézni kell, főnökök ne lássák. 1. héten, amikor kezdtem , rosszul voltam minden nap, hogy ilyen kussban kell lenni és borzalmas a hangulata is a munkahelynek. Lehet megszoktam? Mert nem ez zavar ,hanem a munkán kívüli életem. Igaz, előtte se volt sokkal jobb egy részeges párral. Annyi volt másabb, hogy előző munkahelyen több beszéd volt, munkával kapcsolatban is és mással is néha.(Vendéglátás.) Ott kiéltem a tàrsalgást, sokszor sok is volt és örültem az itthoni csendnek.

Nagyobb település, ami olyan, mint például Sopron , Veszprém, Szombathely, 1 órára van. Vásárolni is ott lehet ,itt nem sok lehetőség van. Szakorvos is ott van. Állatorvos is. Ruhát is csak ott lehet venni. Szoktam menni hétvégén bevásárolni, de az már kezd unalmassá válni, hogy 2 óra legalább utazással telik.

Zavar ,hogy szép hely ez ,de esélyem sincs így ismerkedni senkivel és akár egyedül valami buliba menni vagy inni nyáron egy akármit néha beülve. Átmenni sincs kihez ritkán, mert aki volt, elköltözött. Munkát se tudok váltani, mert a többi nem éves vendéglátós munka. A jelenlegi munkám éves és nem lenne rossz amúgy.

Idegesit ,hogy ennyire szörnyen érzem magam. 2 éve el akartam már menni, munkalehetőségek miatt, mert itt nem sok van, de közbejött a korona.

Felmondtam ma a lakást reggel. 3 hónapom van elköltözni.


2022. febr. 25. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan városba menj ami hasonlít a szép nyugis vidékre! Vagy legalább egy része! És akkor megkapod mindkettőt.

Én egy szuper kisvárosban lakom, csendes zöldövezet, némi sétával a városban vagyok, mellettem az autópálya, 15 perc múlva már a ruhákat válogatom. ❤️

2022. febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a jó helyek ugye pont nem szoktak olcsók lenni.
2022. febr. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Külföldön élek és ezért gondolom hogy mindegy ,hol vagyok. De semmi.kedbem pakolászni, költözni. Hiányozni fog ez a hely ,de ez a nagy üresség nem. Az se ,hogy amíg máshol a kutyával normálisan lehet sétálni, itt meg még mindig csizmát kell hordani ,mert havasak a helyek, ahol járunk. Masik az ,hogy ide nem lehet szépen felöltözni, itt a kényelem a lényeg. Van sok jó ruhám, amiket évek óta alig hordok.
2022. febr. 26. 04:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik általad felsorolt nagyvárosba mennék a helyedben, vagy Pestre.

Ebből a szempontból szerencsés az albérlet hogy nem vagy röghöz kötve.

Sok szerencsét!

2022. febr. 26. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Külföldön élek, itt is kell maradnom ahhoz ,hogy gyűjtsek és meg is tudjak élni. Itteni várost néztem ki.
2022. febr. 26. 07:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a költözés a jó megoldás. Valahogyan a munkahelyváltást is meggondolnám.
2022. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Váltok munkahelyet, mert több, mit 1 óra a hely ,amit kinéztem.
2022. febr. 26. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!