Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha én 30 évesen egy másik...

Ha én 30 évesen egy másik férfival laknék együtt albérletben,azt gondolnák homoszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Munkatársak,aki szintén férfi felvetette hogy költözzünk el ketten egy albérletbe,megoszlik a lakbér,a rezsi,ketten ki lehet fizetni könnyebben egy albérletet.Nemet mondtam.Inkább lakok egyedül,vagy anyámmal mint egy másik férfival.Tuti hogy homoszexuálisnak tartanának még lehet hogy a saját anyám is.Igazam van?

2022. márc. 10. 06:23
A kérdező szavazást indított:
Arról a férfiról,aki másik férfival lakik együtt azt gondolják homoszexuális.
Nem biztos hogy homoszexuálisnak tartanak egy férfit aki egy másik férfival lakik együtt.
47 szavazat
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Lehet hogy egyedül nehezebb megélni így de legalább nem tartanak homokosnak.
2022. márc. 10. 06:25
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Ha meg anyukáddal laksz együtt ennyi idősen akkor meg egy élhetetlen mama kedvencének néznek most akkor melyik a jobb?

Egyébként meg ki nézne homokosnak? Senki sem fog veletek foglalkozni.

2022. márc. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarlak elkeseríteni, de attól, hogy 30 évesen sincs még párod/családod, néhányan ugyanúgy melegnek hisznek, hiába laksz egyedül. Sajnos ilyenek az emberek, de egyszerűbb, ha nem foglalkozol vele ki mit gondol.
2022. márc. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasikat is szeretnéd sem lenne hozzá senkinek semmi köze. :)
2022. márc. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a nagybátyám elmúlt 60, közel 30 évig lakott együtt egy pasival, amikor pedig ő meghalt, azonnal összeköltözött egy másikkal. A férjem biztos benne, hogy meleg, én nem hiszem (egyszerűen semmi "meleges" nincs benne), de az biztos, hogy ez ebben a formában soha nem volt a tág családban téma.
2022. márc. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem van is egy kis meleg hajlamod, ha kapásból ez jutott eszedbe.
2022. márc. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is laktam évekig lakótárssal, semmi gond nincs vele. Ennyi erővel a kolisok is mind melegek nem? Ők még a szobát is közösen használják.

Sok előnye van, ha külön laksz, még ha alkalmazkodni is kell pár dologban a lakótársaknak egymáshoz (pl eltérő időbeosztás miatt).

2022. márc. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát aztán ki a f..t érdekel, hogy ki mit gondol ?
2022. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem, szerintem senki nem gondolna melegnek, komolyan ilyen baromságokat kitalálni :D
2022. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
1-eske, ezek szerint a homokosság pénztöl (is) függ ?
2022. márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!