Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Párkapcsolati téren hogyan...

Párkapcsolati téren hogyan lehetnék kevésbé magányos? 22/F

Figyelt kérdés

Viszonylag fiatal vagyok, ám eddig még sohasem volt kapcsolatom vagy bármilyen eredményem. Randikon voltam, de igaziból mindig csak az elsőig jutottam és ezek annyira demoralizáltak, hogy már nehezemre esik nyitni és ismerkedni. Próbáltam a társkereső appokat is, de igaziból komolytalan az egész. Nem tudok ismerkedni pedig ígényelném és a magány eléggé eluralkodik mostanság rajtam, mivel a baráti köröm is széthullóban van és most eszméltem rá, hogy tulajdonképpen csak én vagyok...

Budapesti vagyok, ami olyan szempontból jó, hogy népes meg sok lehetőség lenne, de én nem használom ki, nem tudom hogyan. Csak fiú iskolába jártam, szóval kicsit ennek tudom be, hogy nehezemre esik lánnyal kommunikálni de egyszerűen nem tudom ezt megváltoztatni, vagyis tapasztalattal letudnám, de ez egy ördögi kör.

Nem vagyok annyira bulizós, eddig barátokkal néha beültünk egy kocsmába és akkor beszélgettünk de ugye ott úgy nem lehet csajozni. Szóval a baráti köröm is lehet indok amiért nincs az a unszolás, hogy menj oda vagy ilyesmi. Egyedül azért meg nekem ez nagyon sok, a fentebb említettek miatt.

Hogyan tudnék változni? Hogyan és hol találhatnék lehetőségeket, hogy kialakuljon valamilyen kapcsolatom? Előre is köszönöm aki végig olvasta és esetleg valamennyire jártas is és tud segíteni!



2022. márc. 14. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat ha felsz szemelyesen ismerkedni akkor pedig csak a net marad. Nekem volt approl egy csomo randim, jopar kavargatas meg 2 kapcsolat is, de en szemelyesen is odamegyek egy kis pia utan meg foleg. Munkahelyeken is szoktam ismerkedni
2022. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy másoknak egyszerűbb, ezt tudom, viszont nekem ez így nem menne, még ha iszom se feltétlen.
2022. márc. 14. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!