Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehetnék túl ezen a...

Hogy lehetnék túl ezen a magányos időszakon?

Figyelt kérdés

Nahat 18 eves lany vagyok, 1 hete szakitottam a baratommal akivek tavkapcsolatban voltam, elso baratom volt akivel tobb mint egy eve voltam egyutt es nagyon kotodtem hozza de a vegere annyit veszekedtunk meg egxszer sem jott el mindig en jarkaltam hozza es akarmi bajom volt kb leszarta de en meg mindig ott voltam vele es hiaba beszeltem vele szepen o csak hajtotta h nembir elviselni, pedig en mentettem a kapcsolatot es lanyletemre annxi mindent megtettem erte es ez nem volt fer... inkabb probalkoznia kellett volna jobba tenni a napjaimat es mar annyira borzalmasan bant velem es halatlan lett egyik pillanatrol a masikra h nrm birtam de csak o volt nekem kb, baratnoim messze laknak, csak koliba latom oket, de nekik id hiaba mondom el a bajaim sajnos nem lesz jobb tole, mert a volt baratomnak kellett volna tennie valamit es nagyon maganyos vagyok, szuleim dolgoznak allandoan, most szunet van de egesznap csak fekszem,nembeszelek senkivel, kajakra nincs senkim, elmentem bulizni egyik baratnommel de azis ugy eltelt es megint egyedul vagyok, nemtudok sehova menni

Tanulashoz semmi kedvem es nemis erdekel, es ez lehet csunya de nem ertem ertelmet annak h vagyok

Ugyanilyen maganyos voltam mielott osszejottem volna volt baratommal es az egyedullettol ugy felek mert amikor ot megismertem mindig foglalkozott velem es enis vele

De nemmehetek vissza hozza mert annyit konyorogtem neki azert h legyen olyan mimt regen de nem volt kepes ertem valtozni , megcsak lese tiltottam csak megirtam h vege

Ha akart volna mar keresett volna de nem tette es ezert halott dolog a szemembe ez mar de megis hianyzik es tudom h megcsak 1 hete,es .ajd elmulik de ugyanaz a borzalmas magany van ami regen is es nembirom elviselni

Neha eltudom magam foglalni par orara de akkor sincs bennem az a jo erzes h na ha ezzel vegeztem akkor felhivom a parom mert mar irta h beszelni szeretne velem ( habar az utobbi honapokba exemmel is kb napi 20 percet telefonaltam, aztis veszekedessel mert o nem mondott semmit a teloba es vartam aztan ha raszoltam h mi a baj miert nem beszel meg o sertegetett engem es csak idegesito es banto dolgokat vagott hozzam es ha mar bogve konxorogtem nrki h hagyja abba es banjon velem jol akkor ramrakta a telot azzal h milyen irritalo vagyok)

Es szamalmasnak erzem h ezt ide irom le de megis szeretnem tudni h masok ezt hogy elik meg ha ennyire egyedul vannak es szukseguk van egy biztos pontra, parkapcsolatra



2020. okt. 28. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az állapot még eltart egy darabig, aztán néhány hét múlva sokkal jobb lesz. Ő már régóta le akarta ezt zárni, abban reménykedett, hogy megunod a bunkóságait, és szakítasz vele. Jobban jársz, ha gyorsan elengeded, és semmiképpen nem szaladsz utána! Ezt ki kell bírod!
2020. okt. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

En ezt ertem nemis akarok szaladgalni mar, mert rsjottem

Hanem a magany h minden nap full egyedul,pont mielott osszejottem volna vele, elotte is ez volt es valakivel boldog akarok lenni

Mimdenki megdicser h jaj dejol nezek ki, eleg jo stilusom van az emberek mindig elmondjak h szep es csinos vagyok, es olyan csavokat kaphatnek meg mindig megneznek a fiuk de akkor miert nem vagyok jo senkinek? Egy fiu se keres h jaj megakarlak ismerni

Meg aztse mondhatom h a szemelyisegem miatt hagynak itt mert nemis ismer senki

Es ezt nem ertem

Es csak vagyok itthon es varom a csodat mert semmit sem tudok tenni

2020. okt. 28. 01:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nahat 18 eves lany vagyok"

Így bárhogy.


"Mimdenki megdicser h jaj dejol nezek ki, eleg jo stilusom van az emberek mindig elmondjak h szep es csinos vagyok, es olyan csavokat kaphatnek meg mindig megneznek a fiuk de akkor miert nem vagyok jo senkinek? Egy fiu se keres h jaj megakarlak ismerni"

Már ne haragudj, de egy lábtörlőként viselkedtél. Értelmes srác szerinted, miért akarna tőled szexnél többet?

2020. okt. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Egy szakítás feldolgozásához idő mindenképpen szükségeltetik, ezért javasolom Titanic-ot naponta 2x, amíg el nem múlik a fájdalmad. A nővérem ilyen állapotban szívesen ment bele egyéjszakás kalandokba, a postás bácsi nagy örömére. 😃
2020. okt. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fölösleges erőltetni, ha nem megy. Én 1,5 évig voltam távkapcsolatban utána összeköltöztünk, de sokkal tovább nem bírtuk volna szerintem ha nem költözik fel barátnőm pestre. Szerintem a srác se bírta már. Azt ajánlom, ha nem akarsz szenvedni és másokat se akarsz szenvedtetni, hogy közelebbit keress 😂 és, ahogy a 3as is írta ne legyél már lábtörlő, mert azokba tényleg csak a lábukat törlik meg és továbbmennek. Ne engedd, hogy kihasználjanak. Jönni, fog az igazi is csak ne hajszold annyira. Amúgy a mostani vírushelyzet is sokat dob ezen a "nincs kedvem semmihez" dologhoz, én is bejárok dolgozni meg csinálom a szánalmas kis rabszolga életem, próbálom elfelejteni a mindennapi problémákat, de nem lehet. Ez egy örök körforgás. Reméljük majd javul a helyzet, egyelőre már csak ennyit lehet tenni.
2020. okt. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!