Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mással is elő szokott fordulni...

Mással is elő szokott fordulni hogy rendet rak a szobájában aztán még jobban nem talál semmit?

Figyelt kérdés
Tegnap rendet raktam a szobában és most nem találom a csekket amit be kell fizetnem és az orvosi beutalót sem az sztk-ba.Most forgathatok fel mindent😕

2022. ápr. 6. 08:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért van az, hogy mindennek ugyanott kéne lennie a helyének, ill. a fasza helynek fasza helye kell, hogy legyen. :D
2022. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ritkán raksz rendet, akkor igen, sokszor fogsz még így járni! Én is gyüjtögetem a dolgaimat nem túl praktikus helyeken, egybe minden, ömlesztve, viszont pontosan tudom, hogy, bár rendezetlenül, de ott vannak. Aztán, egyszercsak úgy döntök, ideje elrámolni, szortírozok és minden logikus helyekre teszek, ezután jön az, hogy semmit sem találok meg az új helyén, mert csak arra emlékszem, hogy heteken keresztül hol gyűjtögettem őket.
2022. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!