Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha már teljesen ki...

Mit tegyek ha már teljesen ki vagyok készülve a hétvégéktől így totál magányosan? Aztán még egy hosszú hétvége is jön lassan

Figyelt kérdés
Egyre rosszabbul viselem a hétvégéket. Mások élik a vidám életüket, társasági életet élnek, én meg képtelen vagyok emberi kapcsolatokat kialakítani akárhogy is próbálom. Minden hétvégém teljesen egyedül, magányosan telik, belesullyedek teljesen a magányba és a depresszióba. Mostanában annyira ki vagyok készülve, ahogy egyre idősödök annál inkább, hogy úgy érzem nem bírom tovább élve. Mindeközben a traumák azok sorozatosan érnek. Mit tegyek hogy ne kattanjak be teljesen? Hétvégén még azok se állnak velem szóba akin hétköznap legalább írásban szóbaállnak
2022. ápr. 10. 06:50
1 2 3 4
 1/34 Noren1989 ***** válasza:
77%
A traumàktól eltekintve: milyen tevékenységek kötnek le, mik tesznek boldoggà?
2022. ápr. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
98%

Én is utálom a hétvégét,unnepeket. Főleg,mióta magam vagyok, mióta elhagytak.

Már azt is utálom, ha jó hétvégét kívánnak munkahelyen. Pedig a legtöbb magányosnak maga a pokol, nem beszélve a sok összetolt unnepről.

Kirándulni szoktam, de az sem jó egyedul. Barátkozni pedig nem lehet,mindenki magával van elfoglalva, vagy csak neten át akar írogatni.

2022. ápr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen. Régen még örültem, hogy mennyi mindent csinálhatok egyedül, most meg már beleőrülök, hogy nem olyan vagyok, mint a többi fiatal, akik gondtalanul élik világukat.
2022. ápr. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%

miket szoktál csinálni szabadidődben?

kellene valami olyan hobbit találnod ahol másokkal tudsz beszélgetni, de csak akkor, ha tudod a helyén kezelni és nem leszel energiavámpír, meg olyan aki unalomból is ír és zaklatja már a másikat, mert akkor csak rontasz a helyzeten

2022. ápr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%

Vannak dolgok, amelyek érdekelnek, lekötnek?

Hétköznap vagy hétvégén keresd a hasonló érdeklődéssel rendelkező emberek társaságát, menj művelődési házakba, csoportfoglalkozásra (ha érdekel), bárhova, ahol emberekkel lehet ismerkedni.

Ne "rágörcsölve és kétségbeesetten" ismerkedj.

Eddig hogyan próbáltál kapcsolatokat kialakítani és szerinted miért nem sikerültek?

Mennyi idős vagy?

2022. ápr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Mit szeretsz csinálni? Túrázni, moziba menni, sörözni, szaunázni, biciklizni, vagy mit csinálnál szívesen? Hol laksz, mennyi idős vagy?
2022. ápr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%

Akik nem szeretik a hétvégét és magányosak, egyeztessenek, álljanak össze, lehet sokan nem lennének magányosak.

Nekem is magányosan telik a hétvége.

2022. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%

Én sem szeretem a hétvégéket főleg a hosszú hétvégéket..

Mindenki elvan a csalàdjàval,baràtaival csak én ülök otthon.

Nem tudom mi lesz a jövő hétvégén is..


Pròbàlj valami hobbit talàlni ami leköt téged.

2022. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
79%
Mit teszel, hogy mások szemében érdekessé válj, mennyire mozdulsz ki, miket próbáltál eddig?
2022. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz úgy tenni bármit is,ha mindenki a gép mögött punnyad.

Hobbi nem mindig köti le az embert....és marad a sípoló csend....

Nagyon sok magányos embert látok kóborolni mindenfelé...minden korosztályban.

2022. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!