Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sikertelen férfiak, akik...

Sikertelen férfiak, akik végül prostituálthoz mentek: Jobb lett utána?

Figyelt kérdés

Ezen gondolkozom, bár nem tartom erkölcsös dolognak, de annyira frusztrált vagyok, hogy muszáj lenne oldanom. Próbáltam más dolgokkal eltetelni a figyelmemet, de már nem működik. Nem akarok így élni.


Kérem, hogy csak az érintettek válaszoljanak!



2022. ápr. 11. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Beszéltem egyszer valakivel, aki már csinálta. Becsapták, és nem volt jó.

Egyébként miért nem tartod erkölcsösnek?

2022. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert érzelemből lenne az igazi, nem pénzért. De nekem ilyen nem lesz.
2022. ápr. 11. 11:35
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem hogy ez bárkin segítene vagy "azt a lelkileg felszabadító érzést okozná" utána, amire annyira nagyon vágytak.
2022. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy jobb lenne neked utána.
2022. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

"Kérem, hogy csak az érintettek válaszoljanak!"

Sose lehet tudni, hogy melyikünkkel fogsz összejönni azután, hogy elmentél egy (vagy több) prostihoz. Én nem akarnám, hogy akibe majd beleszeretek, annak ilyen előélete legyen. Már csak azért sem, nehogy átadjon valami nemi betegséget...


"nekem ilyen nem lesz"

Hány évesen tudod előre?

2022. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Emiatt nem kell aggódnod, a magadfajta vissza se köszön nekem. Ami szerintem alapvető illem kérdése, nem szexuális vonzalomé.

Érezd csak felsőbbrendűnek magadat minden héten más pasi ágyában ébredve és ítélkezz a gonosz csúnyák felett! Ne felejtsetek el fintorogni, meg röhögni a barinőkkel rajtuk, úgy teljes az erkölcsi fölény!

2022. ápr. 11. 20:37
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Engem már kérdeztek, hogy miért nem megyek el egyhez (ott volt a lehetőség) Igazából nem is tudtam, mit válaszoljak. Kissé kínos volt.

Kérdező, légy nemes! Ha az vagy, végsőkig ki fogsz állni a szeretet és erkölcs mellett még a legégetőbb vágyak ellenére is.

2022. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Itt nem a szex a lényeg. Ez többről szól annál. Kimaradt egy fejlődési szakaszom.
2022. ápr. 11. 21:11
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Kimaradt egy fejlődési szakaszom."

Melyik?

2022. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Hogy melyik fejlődési szakasza maradt ki a kérdezőnek, az a hatos számú, végtelenül alpári és undorító válaszából szerintem egyértelműen kiderül.
2022. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!