Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet megtalálni...

Hogyan lehet megtalálni valakit, akiről régóta nem tudok semmit?

Figyelt kérdés
Nevét tudom, hogy hova járt középiskolába, és hogy utána Pestre járt egyetemre, a szakot is tudom.Általános iskolai egykori osztálytársamról van szó. Közösségi oldalon nincsen, régi osztálytársak nem hallottak felőle. A lakcímnyilvántartó úgy tudom csak akkor ad ki adatot, ha ő is beleegyezik. Magánnyomozóra nem szeretnék pénzt költeni. Szüleit néha látom, de nagyon ritkán.Ők sincsenek közösségi oldalon.Milyen lehetőségek vannak?

2022. ápr. 18. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg a szüleit.
2022. ápr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem rosszból mondom, de az fel sem merült benned, hogy ő nem akarja hogy megtalálják.

És sem vagyok fent semmilyen közösségi oldalon, nincs rólam sehol semmilyen fénykép a neten, direkt azért, hogy békén hagyjanak. A szüleimet is megkértem, hogy ne mondjanak el rólam senkinek semmit. Nem azért, mert én olyan különleges ember vagyok hanem mert herótom van attól, hogy egy kisvárosban mindenki mindenkiről tudni akar mindent. Ettől már csak a falusi pletykálkodás a rosszabb (folyamatos vájkálás a másik magánéletébe). Akivel én fel akarom venni a kapcsolatot azt én megtalálom valamilyen úton módon. De ha valaki nagyon el van tűnve, az azért lehet, mert neki így a jó.

Ja, és nem vagyok antiszoc., mert egyébként szívesen beszélgetek másokkal, de csak annyit mondok el magamról amennyit jónak látok, és csak akkor ha én úgy akarom.

2022. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szüleivel nem tudtam beszélni, csak messziről, futólag láttam őket nagyon ritkán.
2022. ápr. 18. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen emberrel minek foglalkozol? Tényleg nem értem.
2022. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Általános iskolás szerelmem volt, szép szerelem volt, kíváncsi vagyok rá, mi van vele. Jó közösség volt akkoriban, igaz, hosszú idő telt el azóta.Ezért is. Meg szeretnénk majd osztálytalálkozót, és őt nem sikerült elérni.
2022. ápr. 18. 11:35
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha az egész osztályból senki nem érte el, az nem gyanús? Létezik olyan, hogy tanúvédelmi program, ha olyan bűncselekmény tanúja voltál, ami az életed fenyegeti (vagy halálosan megfenyegetnek és a rendőrség ezt komolyan veszi). Én emiatt élek külföldön, megszakítottan tizenX éve mindenkivel a kapcsolatot. Szóval, szerintem ne magányomozz utána, kitudja, mi van az eltűnése mögött, lehet ilyen is - csak ezért írtam.
2022. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Magánnyomozó egy osztálytalálkozóért??
2022. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress rá a nevére online tudakozóban hátha nyilvános a telefonszáma.
2022. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!