Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jönnétek sátorozni belföldi...

Jönnétek sátorozni belföldi szép helyekre? 40/F

Figyelt kérdés

Én régóta magányos vagyok és eldöntöttem,hogy ebből elég.

Vannak közületek olyan aki ugyanígy szakítana a magánnyal?


Ha jönnétek velem sátras kirándulásra,szívesen venném ha írnátok és messengeren kicsit meg tudnánk ismerni egymást hogy mégis a szimpátia kölcsönös e.

Én közvetlen,vagyok,tudom szeretni az embereket.



2022. ápr. 19. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Én egyedül szeretek sátorozni.
2022. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most társat keresel, vagy barátokat?
2022. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó ötlet,mert ma az emberek már úgy eltávolodnak egymástól,hogy hihetetlen.

Akikkel itt próbáltam ismerkedni,barátkozni,azok is eltűnnek,vagy csak magukkal foglalkoznak. Bizony jó dolog,ha egy jó beszélgetés van, kirándulás van, és nem egy nagyvárosban,egy plázában beszélgetnek az emberek.


Magam is természetjáró vagyok, ha nem is sátras,de mindig jobb lesz a kedvem, lelkem,ha kimászkálom magam :)

2022. ápr. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

#3 Szerintem nem távolodtak el az emberek, csak rossz "csatornán" keresel.


Ez az oldal alapból nem ismerkedésre való, nem is igazán alkalmas rá. Alapból a felhasználói bázis olyan amilyen.


Facebook viszont tele van túrázós csoportokkal, ott rendszeresen látom, hogy össze szerveznek túrákat emberek.

2022. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nem társat,hanem hozzám hasonló magányos de kikapcsolódni vágyó érdeklõdõket keresek,akik mennének ide-oda de egyedül nincs kedvük és szeretnék feldobni életüket sok szép élménnyel kimozdulva otthonról.

Ha van közületek olyan aki lát ebben lehetõséget és tud bizalmat szavazni,várom privát üzenetét.

További szép és derûs napot kivánok mindenkinek!

2022. ápr. 21. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon jó dolog, hogy közvetlen vagy és szereted az embereket. Ritka manapság ez nagyon !
2022. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedvességedet!
2022. ápr. 21. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a messengerem nem működik, de ha gondolod, írhatunk egymásnak! :)


48/N

2022. ápr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!