Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálom ha valaki "kapcsolódik...

Utálom ha valaki "kapcsolódik hozzám" miért van ez és mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Utálom hogy a családom, rokonaim és egyesek azt hiszik hogy nekem bármit mondhatnak, mert úgyis családtag vagyok stb. De nem, én utálom ha valaki közvetlen velem, utálom ha hozzám szólnak anélkül hogy kérdeznék, utálom hogy azt hiszik egyesek hogy "az övék" vagyok. Nem vagyok senkié, különálló személy vagyok, meg van a saját életem és ne próbálja senki irányítani vagy befolyásolni a döntéseimet. Egyszerűen már annyira elegem van ebből az egészből, nem bírom elviselni az embereket.

2022. ápr. 19. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2022. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17
2022. ápr. 19. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik :D De ha nem az se baj.
2022. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért csinálják ezt, mert "tini vagy" "irányításra szorulsz" de majd vége lesz ennek a korszaknak vagy ők is befejezik e viselkedési módot.
2022. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!