Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fel lehet dolgozni, ha incel...

Fel lehet dolgozni, ha incel az ember? Párkapcsolat, család nélkül van értelme élni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 26. 15:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
43 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha felfogja az ember a problémát, kapásból ott a lehetőség is, hpgy változtasson rajta.
2022. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
muszáj lesz
2022. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Szokj le az incelésről, és nemlesz probléma.
2022. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Mi az, hogy incel? Úgy érted, hogy önként vállal cölibátust?
2022. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
#4 nyilván úgy érti, hogy NEM önként... Ezért INvolutary celibates a neve, aminek incel a rövidítése.
2022. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Ez van. Nem mindenki szulethet lapatallu latin machonak.



37F incel

2022. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Persze, de azért legyenek emberi kapcsolataid. Rokon, barát.
2022. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Van fizetös szolgáltatás is. Legtöbb esetben egyébként saját belsö korlátok miatt lesz incel valaki. Lépj túl önmagadon, a rossz szabályaidon, túlzott elvárásaidon, téves rögeszméiden, és megszünik a problémád. Nálad csúnyább és butább emberek is élnek párkapcsolatban.
2022. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
75%
Ha incel vagy kérdező, akkor tarts macskákat, videojátékozzál, meg hallgass zenéket szex helyett. Vannak jobb dolgok is a punciknál.
2022. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Mert te azzal maxolod ki az életet, hogy párkapcsolatban élsz és van családod, gyereket csinálsz? Az azért ugye megvan, hogy nem csak ennyiből áll az élet? Szerencsére él elég Elon Musk a földön bizonyítékként, hogy nem csak ennyi az élet.

Félre ne érts, én nem vagyok incel, de egy-két kósza kalandot leszámítva nekem még sosem volt komoly párkapcsolatom és nem is nagyon lesz egy darabig, mert nem látom értelmét. Túl elfoglalt vagyok én az életem építgetésével ahhoz, hogy csajozzak, meg f*szom... Kinek hiányzik egy instant kapcsolat gyerekkel, házassággal, hogy aztán 3 év múlva válás/megcsalás legyen a vége? Nekem ugyan nem. Túl sok macerával és elköteleződéssel jár egy kapcsolat ahhoz, hogy jelenleg be tudjam vállalni mindezt, és még így is könnyen befürödhet az ember.

Először az alapok, aztán ráérek hazárdírozni. Addig csakis annyit tehetek hozzá a dologhoz, hogy nem zárkózok el, de aktívan nem is teszek érte semmit.

Benne van a pakliban, hogy így nem lesz senkim. Igen, na és? Megleszek én egyedül is, sz*rom én le.

2022. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!