Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme leélni egy életet,...

Van értelme leélni egy életet, ha úgy se lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátnőm,szerintem ezek után nem is lesz,így családom se lesz. Bár a családalapításról már rég lemondtam. Van értelme ez nélkül leélni egy életet? F
2019. márc. 10. 07:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%

Persze, hogy van!

Valamiért Te is ide jöttél és biztos nem azért, hogy keseregjél, találd meg...

Hány éves vagy?

2019. márc. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha többre tartod magadat az állatvilág ösztönlényeinél, akik csak a szaporodás miatt jöttek világra, akkor igen.
2019. márc. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Miből gondolod, hogy sose lesz barátnőd? És miért ne lenne értelme? Csak azért mert azt gondolod (!!!!!) hogy nem lesz se barátnőd, se családod, attól még van értelme, csak adj neki. Hány éves vagy egyébként?
2019. márc. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán nem biztos, hogy nem lesz soha párkapcsolatod. Folyamatosan érdemes ismerkedni (de nem rágörcsölni erre), keresni új lehetőségeket.
2019. márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Hát, párkapcsolat nélkül szerintem nincs.



Viszont miből gondolod, hogy nem is lesz?

26 vagyok (nő), és 1 komoly kapcsolatom volt, amúgy csak ismerkedésig, flörtig jutottunk el.

3 éve szakítottam és azóta igazán nem is akartam, mert gyászoltam plusz nem vagyok a legjobb lelkiállapotban, mert "gyötör" az élet a bizonyos haláleset óta is.


Azért remélem, nekem is lesz párkapcsolatom.



Lesz Neked is!

Viszont azt javaslom, ha nem vagy a legjobb lelkiállapotban, azon dolgozz valahogy!


Ha élethelyzet miatt, próbáld megszűntetni!


Járj el helyekre, sport vagy hobbi, ami érdekel.

2019. márc. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Pont ez a negatív hozzáállás kell ahhoz, hogy soha ne legyen senkid. Talán ha nem ezen keseregnél 0-24-ben, nem egy üres, unalmas életet élnél, hanem pozitívan tekintenél az életre, lenne olyan hobbid, munkád, elfoglaltságod, amitől boldog lennél, az olyan mértékben kihatna a kisugárzásodra, hogy mágnesként vonzanád az embereket, és nulla erőfeszítéssel lehetnének barátaid, barátnőd. Ha csak a szobádban keseregsz, és a telefonodat nyomkodod, attól nem fog megváltozni az életed. Kizárólag te tehetsz erről, és csak te tudsz változtatni is ezen.
2019. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Még annyi, hogy van értelme, mert nem csak párkapcsolat miatt kell élni. Sokszor nem is előny, plusz a legtöbb párkapcsolat egy idő után megromlik. És a magánynak is van pozitív oldal, pl. nem kell alkalmazkodni senkihez, nem korlátoz senki semmiben, nincsenek játszmák, érzelmi zsarolások, hiszti, féltékenység, sértődés, szabad vagy minden téren. Millió más célja is lehet egy embernek, ami értelmet adhat az életének.
2019. márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem magányosan maximum pár évig jó/van értelme élni.


Amíg az ember begyógít sebeket, feldolgoz valamit, változtat valamin.

2019. márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Előbb-utóbb mindenkinek lesz párja. Nézd meg az embereket forgalmas helyen, a legrusnyább, legkövérebb nőnek/férfinak is fogja valaki a kezét.
2019. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Honnan tudod, jós vagy?:) lol. Oops szed össze magad és ne siránkozz mint egy csaj, elvégre pasi vagy.
2019. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!