Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elszigetelem magam mindenkitől...

Elszigetelem magam mindenkitől,ez baj?

Figyelt kérdés

Senkivel nem akarok őszinte lenni és megnyilni. Max családom... pár ember. De nincs barát.. régi iskola társ, munkatárs...aki igazán ismerne. Mindenkit egy bizonyos szintig engedek. Nem gondol rám senki . én sem gondolok másra. Úgy érzem h jó függetlennek lenni...de ez hosszútávon baj lehet. Nincs semmi társaságom. Egy melóra se ajánl senki.. és csak magamra számíthatok..semmi közösségem nincs.


Ez jó így vagy nyitnom kéne a közösségek felé?



2022. ápr. 27. 23:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Én fiatalabb koromban ezt csináltam full önszántamból, és most, 28 évesen automatikusan könnyezni kezdek ha magamról kell beszélnem, és felemészt a tudat hogy ha lenne is kivel megbeszélnem a mélyebb gondolataimat, akkor is fizikailag képtelen lennék rá.


Szóval úgy mindent összevetve nagyon bejött hosszú távon a dolog, csak ajánlani tudom, 10/10 élmény. Remek formája ez az életnek👌

2022. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor folytatom, köszi 👍
2022. ápr. 27. 23:51
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Neked kell eldönteni hogy neked ez baj-e vagy sem. Ha úgy érzed nem ok, akkor változtatsz, ennyi.
2022. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

csak földeld le magad, mert csúnya vége lehet... Tudod a feszültségnek valahol le kell vezetődnie.


pszichovillamosmérnök.

2022. ápr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hosszú távon ez nem jó.
2022. ápr. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne szigeteld el magad szándékosan csak válogasd meg jobban hogy kinek mit mondasz el. Persze a kettő lehet ugyanoda vezet.


és ne földeld le magad mert a háló mögötted már rendesen földelt, szerelj be egy áramvédőkapcsolót

2022. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Én mindig eltervezem, hogy nyitok. Aztán rájövök, hogy hányan baxtak már át, mert nyitottam feléjük, és megbíztam bennük. Ott megáll a sztori, inkább én is az önkéntes magányba menekülök. Jó ez így. Nehéz, de jó.
2022. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egyedül öngyilkosság élni.

Nagyon nehéz. Nem ajánlanám senkinek sem.

2022. ápr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

tegnap 13:27

Esetleg nem lehet, hogy te baszod át magad? Talán fordítva ülsz a lovon.

2022. ápr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9) nem.
2022. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!