Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van különbség egy szép nő és...

Van különbség egy szép nő és egy nem szép nő között?

Figyelt kérdés
Ha a szép nők nem jók akkor a csúnyák sem?Vagy ha a csúnya nők jók akkor a szépek is?

2022. ápr. 30. 11:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha odamegyek egy szép nőhöz és egy nem székhez,tévedés hogy nagyobb esélyem van a nem szép nőnél?És tévedés az is hogy a szép nő nagyobb eséllyel utasít el?
2022. ápr. 30. 11:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az egyik szép, a másik meg nem. Ez egy elég lényeseges különbség...

Egyébként meg mi ez a kérdés!?

2022. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki fél odamenni egy szép nőhöz,de nem fél odamenni egy nem szép nőhöz az miért van?Ha mindkettő ugyanolyan nőből van csak máshogy néznek ki?
2022. ápr. 30. 11:37
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Egy nem szép nő is ugyanakkora eséllyel utasít vissza, ha tirpák vagy és csóró! Ha tirpák vagy és gazdag, egy jó csaj nagyobb eséllyel nem utasít vissza. Ha rendes vagy és csóró egy nem szép nő nagyobb eséllyel nem utasít vissza.
2022. ápr. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Azért bammmeg, mert aki nem túl szép, az kisebb eséllyel fog elhajtani a francba.🤷‍♂️

És hogy ez miért van? Meg ne kérdezd, a 🌳szom se tudja.

2022. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5


Ez abszolút nem így van. Aki nem túl szép, annak pontosan ugyanolyan preferenciái vannak mint egy szépnek. Nincs abszolút semmi különbség köztük ebben a tekintetben. Egyféle szemszögből van különbség. Hogy míg a szép bátran válogathat és bárkinek mondhat nemet (mert a "végén" úgysem marad egyedül), a nem szép kénytelen lesz valakinek igent is mondani, különben egyedül marad. Tehát ha mondjuk szeretne gyereket majd a nem szép, azért nyilván ildomos lenne nem 50 évesen szülni, ráadásul addigra már még rosszabbak az esélyek pasizás terén. Így ha igent mond egy nem szép, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy te vagy neki az álompasi, pusztán megelégszik veled is, mert muszáj neki ha az az álma hogy családja, gyerekei legyenek.


De az elhízott vagy nem szép arcú, stb. nők pontosan ugyanolyan férfiakra csorgatják a nyálukat és pont ugyanattól indulnak be mint a szépek. Ráadásul egy nem szép nőnek sokkal nagyobb az arca mint mondjuk nem ronda pasinak, mert bár ez nem a legjobb nekik sem, de arra találnak pasit aki megb.ssza őket, ez pedig azt jelenti az ő szemükben, hogy hát azért ők kellenek mégiscsak a pasiknak. Míg egy ronda pasinak nincs ilyen plusz, amit önbizalomnövelésre elővehetnének.

2022. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A szépség relatív. Hozzám pl. jött oda olyan nő, akit annyira szépnek tarottam, hogy én nem is mertem volna megszólítani. Viszont ő kezdeményezett és később kiderült, hogy magát nem tartja különösebben szépnek.

Viszont ebből is látszik, hogy létező probléma amiről a kérdésben írsz, én is hallgattam az előítéletekre.

2022. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7


Önmagán kevés ember tartja különösebben szépnek. A szégyellőség és a kevés önbizalom nem feltétlen van köszönőviszonyban a külső adottságokkal.

2022. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre igen, de belsőre? Nem.
2022. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!