Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valakinek nincs jövője, az...

Ha valakinek nincs jövője, az miért éljen tovább ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 06:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.
2022. máj. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Sosem tudhatod, hogy van-e jövőd vagy nincs.
2022. máj. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem élsz tovabb akkor az utolsó remény is megszűnik hogy jobb lesz.

Szimplan ennyi.

2022. máj. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért teszem, mert a családomat nagyon megviselné, ha öngyilkos lennék. Bár az is elszomorítja őket, ahogyan élek, de az biztos, hogy sokkal fájdalmasabb lenne. Az élet minden területén megbuktam a munkától a kapcsolatokon át az egészségig. Ez lesz az egyetlen, amiben helyesen fogok cselekedni, hogy segítek a családomnak, amiben tudok.
2022. máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es, ha megkérlek, tudnál részleteket írni? Én is nagyon hasonlóan érzek, és szívesen olvasnám más álláspontját.
2022. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
akkor ideje építeni magadnak egy jövőt.. ezt nem fogja helyetted senki se megcsinálni, nem lehet kiszervezni.
2022. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tegyél érte, hogy legyen
2022. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Otthagytam a kellemes munkahelyemet, vele az akkor még szép életemet, hogy továbbtanuljak, de azt elszúrtam. Fokozatosan ereszkedett rám egy bántalmazó párkapcsolat terhe. Nőtt a deprresszióm, a barátaim száma csökkent. Dolgoztam egy rémes munkahelyen, amitől azt reméltem, hogy majd jobb lesz, de csak még mélyebbre csúsztam. Idő közben egy betegségem is kialakult, amivel az orvosok nem tudnak mit kezdeni. Most munkanélküli vagyok. Nem térek magamhoz, hogy tudtam pár év leforgása alatt így szétcseszni mindent. Kívül-belül undorodom magamtól.
2022. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A kérdés rólam szól ne írjatok már ilyeneket
2022. máj. 1. 11:03
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindenki nyugodjon le élni akarok és fogok tovább. Írkodjatok privibe egymásnak
2022. máj. 1. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!