Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Életemben először fogok ott...

Életemben először fogok ott aludni valakinél (haveromnál) holnap, de nem tudom hogy mi hogy megy ilyenkor. Mit vigyek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tényleg semmi gőzöm nincs erről az egészről. Szüleivel még sose találkoztam. Hogy beszéljek velük?
2021. aug. 17. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szüleinek először "jó napot/estét"-tel köszönj, az a legudvariasabb, és inkább magázd őket.


Nagy eséllyel az lesz a reakció, hogy megkérnek a tegeződésre :)


(Még ha nevetnek is, hogy "jaj, ne butáskodj, tegezz!" az sokkal jobb, mintha egy karótnyelt, régimódi szülőt tegezel le)


Megkérdezheted a haverodat is, hogy milyenek, de ezzel nem jössz ki rosszul.


Amit mindenképp vigyél, az valami hálócucc, és váltóruha holnapra, vakamint tisztálkodószerek (fogkefe-fogkrém alap)


Én viszem a kispárnámat is, mert elég kényes fejem van, nem mindenhol kényelmes a párna :D


Minden más opcionális, attól függ hogy mit csináltok. Valami szórakoztató cucc (kártya, kézikonzol, konzoljáték...), nasi, üdítő is jól jöhet.

2021. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!